bagatela.mk

Приказ:

lista so popusti mapa so popusti tabela po kategorii

Најнови попусти » Скопје

Купи до 06.02.2015 23:59

За 1240 ден. (20 евра)  добивате 1 ноќевање за едно лице на база полупансион (појадок и вечера) + бесплатно користење на затворен базен со минерална вода, бесплатен превоз до гондола, безбеден паркинг, детско катче, фитнес, сауна, парна бања. Искористете го попустот од 50% во хотел “Royal Bansko Aparthotel“ и имајте совршен зимски одмор

kupi na popust
1240 ден.
- 50 % попуст од 2480 ден.
Купи до 05.02.2015 23:59

За сите припаднички на понежниот пол, понуда која не смеете да ја пропуштите! Депилација на цело тело + депилација на интима со посебен ладен восок за една употреба за само 390 денари. Искористете го неверојатниов попуст од 61% во салонот за убавина „Vita Lux“

kupi na popust
390 ден.
- 61 % попуст од 1000 ден.
Купи до 05.02.2015 23:59

Парафински третман за подобрена циркулација и одржување на влажноста и еластичноста на кожата на Вашите раце и нозе за само 200 денари. Искористете го неверојатниот попуст од 56% и имајте свиленкаст и нежен допир во салонот за убавина „Vita Lux“

kupi na popust
200 ден.
- 56 % попуст од 450 ден.

Храна & Пијалоци (9)

Купи до 03.02.2015 23:59

Дегустирајте вкусен ручек или вечера во пријатна атмосфера покрај камин! Мешана даска (шарска плескавица, пилешки стек, растурен пилешки ражниќ, расту...

kupi na popust
425 ден.
Купи до 03.02.2015 23:59

Понуда за вистински гурмани! Специјалитет "Тава Скопје" (бомбици, пилешко месо, свинско месо, кашкавал, печурки и зеленчук) + вкусно потпечено лепче н...

kupi na popust
120 ден.
Купи до 04.02.2015 23:59

Уживајте во вкусен оброк во гостилница „ЛИРА“ на 45% попуст! За 299 ден. добијте порција телешко во крем сос со вргањ и гарнир по избор (пекарски комп...

kupi na popust
299 ден.

Патување (77)

Купи до 06.02.2015 23:59

За 1240 ден. (20 евра)  добивате 1 ноќевање за едно лице на база полупансион (појадок и вечера) + бесплатно користење на затворен базен со минерална в...

kupi na popust
1240 ден.
Купи до 04.02.2015 17:00

Февруари во Охрид! Со купон од 50 ден. и доплата од само 450 ден. добивате ноќевање за едно лице во удобниот и топол амбиент на Вила „Никола“.  Искори...

kupi na popust
50 ден.
Купи до 04.02.2015 17:00

Искористете го попустот од 50% и одморете се во хотел „Sasha“ - Банско! Добивате ноќевање за едно лице со појадок, lunch пакет, бесплатно користење на...

kupi na popust
1116 ден.

Третмани & Услуги (110)

Купи до 05.02.2015 23:59

За сите припаднички на понежниот пол, понуда која не смеете да ја пропуштите! Депилација на цело тело + депилација на интима со посебен ладен восок за...

kupi na popust
390 ден.
Купи до 05.02.2015 23:59

Парафински третман за подобрена циркулација и одржување на влажноста и еластичноста на кожата на Вашите раце и нозе за само 200 денари. Искористете го...

kupi na popust
200 ден.
Купи до 05.02.2015 23:59

Неверојатна понуда за неодолив изглед! За само 1250 денари добивате свечена фризура и професионална шминка (со филмски шминки KRYOLAN) + ГРАТИС облику...

kupi na popust
1250 ден.

Фитнес & Рекреација (6)

Купи до 04.02.2015 23:59

Вежбајте латино денс зумба или кинези фит на 50% во „Спенс Модерна“! Подобрете ја Вашата кондиција и платете 600 ден. за месечна членарина за февруари...

kupi na popust
600 ден.
Купи до 05.02.2015 23:59

 Најдобриот спорт со Боди Лине Тим на 51% попуст! За само 590 денари добивате месечна чланарина за пилатес и аеробик со инструктор Владимир Прибичевиќ...

kupi na popust
590 ден.
Купи до 03.02.2015 23:59

Верувајте во себе наспроти мислењата на другите! Вежбајте Микс Аеробик со спортски докажаниот европски првак Елена Муратовска Златановска! Искористете...

kupi na popust
690 ден.

Забава & Настани (3)

Купи до 03.02.2015 23:59

Час и половина незаборавна забава од професионален аниматор за секаква детска забава на 60%попуст! За само 1200 денари имајте анимација со многу музик...

kupi na popust
1200 ден.
Купи до 05.02.2015 23:59

Дознајте што Ви предодредил датумот на раѓање за само 690 денари. Искористе 58% попуст за изработка на нумеролошка карта од најдобриот дипломиран астр...

kupi na popust
690 ден.
Купи до 05.02.2015 23:59

Изработка на лична (детална) натална карта со помош на дипломираниот астролог Тодорка Дора Георгива за само 690 денари. Искористете го неверојатниот п...

kupi na popust
690 ден.

Друго (29)

Купи до 05.02.2015 23:59

РОДЕНДЕН ВО ИГРОТЕКА ПРИКАЗНА за месец ФЕВРУАРИ и јануари (за слободните термини) 1200 ден.! Со бесплатен купон добивате попуст за целосно организиран...

kupi na popust
 Купон
Купи до 05.02.2015 23:59

Изненадете ги Вашите најсакани со специјален подарок за Денот на Вљубените! Искористете го попустот од 50% и за само 50 денари нарачајте уникатна рачн...

kupi na popust
50 ден.
Купи до 05.02.2015 23:59

РОДЕНДЕН ВО ИГРОТЕКА ПРИКАЗНА за месец ФЕВРУАРИ и јануари (за слободните термини) 1200 ден.! Со бесплатен купон добивате попуст за целосно организиран...

kupi na popust
 Купон

Кликни Like

Поддржи не !
like us