bagatela.mk

Приказ:

lista so popusti mapa so popusti tabela po kategorii

Најнови попусти » Скопје

Купи до 06.11.2014 23:59

Викенд во Банско (14 - 16.11.2014) во одличниот хотел Orphey 4*! Искористете го попустот од 36% преку туристичката агенција „БИСЕР ПРОМ“ и платете само 2450 ден. за 2 ноќевања со појадок и вечера со вклучен превоз до Банско + користење на спа центарот на хотелот (базен, сауна и џакузи)

kupi na popust
2450 ден.
- 36 % попуст од 3800 ден.
Купи до 14.11.2014 23:59

Четири незаборавни денови со превоз и сместување во преубавото Банско. Искористете го попустот од 16% за 3 ноќевања / 4 дена со појадок во хотел „Mountain Dream' + превоз + пратител во текот на целиот престој + организирани посети и вечера во МЕХАНА со агенцијата за патување „Staff“

kupi na popust
 Купон
- 16 % попуст од 7316 ден.
Купи до 04.11.2014 22:00

Нов револуционерен Anti-age третман со радиофрекфенција во „SOLA FAKTOR“  на 30% попуст! За само 350 денари ослободете се од брчките и измазнете го Вашето лице!

kupi na popust
350 ден.
- 30 % попуст од 500 ден.

Храна & Пијалоци (10)

Купи до 04.11.2014 17:00

Прекрасно приготвена храна, одбрано друштво и пријатна атмосфера! Одлична понуда за сите гурмани и гастрономи! Богат ордевер со мешана скара (плескави...

kupi na popust
480 ден.
Купи до 04.11.2014 23:59

Квалитетна и вкусна италијанска храна, подготвена од искусни мајстори на 50% попуст! За само 130 денари добивате: Цезар салата, пица по избор (Капричи...

kupi na popust
130 ден.
Купи до 03.11.2014 23:59

Искористете го попустот од 40% и за само 150 ден. добијте ја книгата “Уметниците за креативноста“ + секој купувач ќе може да одбере 1 издание на Магор...

kupi na popust
150 ден.

Патување (45)

Купи до 06.11.2014 23:59

Викенд во Банско (14 - 16.11.2014) во одличниот хотел Orphey 4*! Искористете го попустот од 36% преку туристичката агенција „БИСЕР ПРОМ“ и платете сам...

kupi na popust
2450 ден.
Купи до 14.11.2014 23:59

Четири незаборавни денови со превоз и сместување во преубавото Банско. Искористете го попустот од 16% за 3 ноќевања / 4 дена со појадок во хотел „Moun...

kupi na popust
 Купон
Купи до 06.11.2014 23:59

Зимско уживање во хотел „Elena Lodge ***“ во Банско во текот на целата сезона! Поминете незаборавен зимски одмор и за само 1550 ден. (25 евра) добијте...

kupi na popust
1550 ден.

Третмани & Услуги (142)

Купи до 04.11.2014 22:00

Нов револуционерен Anti-age третман со радиофрекфенција во „SOLA FAKTOR“  на 30% попуст! За само 350 денари ослободете се од брчките и измазнете го Ва...

kupi na popust
350 ден.
Купи до 04.11.2014 17:00

Комплетна топла депилација на цело тело (раце, нозе, интима) за само 390 денари! Искористете го попустот од 44% кој го нуди „SOLA FAKTOR“ и имајте маз...

kupi na popust
390 ден.
Купи до 04.11.2014 23:00

Уживајте во комплетно заводливо тело со пакетот козметички услуги  кои „SOLA FAKTOR“ Ви ги нуди промотивно со 50% попуст! За само 1500 денари добијте ...

kupi na popust
1500 ден.

Фитнес & Рекреација (9)

Купи до 05.11.2014 23:59

Забава и танц за Вашето дете! 50% попуст или 600 ден. за месечна членарина за ноември за изучување на 5 латиноамерикански , 5 стандардни танци и модер...

kupi na popust
600 ден.
Купи до 05.11.2014 23:59

Научете да танцувате со најдобрите танчери во танцовиот клуб „Dancers United MK“! 50% попуст или 600 ден. за месечна членарина за ноември за изучување...

kupi na popust
600 ден.
Купи до 05.11.2014 23:59

600 ден. за месечна членарина за ZUMBA за ноември во танцовиот клуб „Dancers United MK“! Искористете го попустот од 50%, вежбајте ZUMBA (аеробични веж...

kupi na popust
600 ден.

Забава & Настани (4)

Купи до 03.11.2014 23:59

Дознајте што Ви предодредил датумот на раѓање за само 690 денари. Искористе 58% попуст за изработка на нумеролошка карта од најдобриот дипломиран астр...

kupi na popust
690 ден.
Купи до 03.11.2014 23:59

Искористете го неверојатниот попуст од 77%, дознајте интереси работи за Вас и добијте насока за иднината! Изработка на лична (детална) натална карта с...

kupi na popust
690 ден.
Купи до 04.11.2014 23:00

Незаборавна анимирана роденденска забава за Вашето дете и неговите другарчиња! Искористете го попустот од 44% и за само 1000 денари подарете му на Ваш...

kupi na popust
1000 ден.

Друго (47)

Купи до 06.11.2014 23:59

Подгответе го возилото за зимската сезона! 370 ден. за промена и балансирање на пневматици + полнење со азот на 4 пневматици. Погрижете се за Вашето в...

kupi na popust
370 ден.
Купи до 05.11.2014 23:59

380 ден. за одличната hot plug & play web камера со резолуција од 5 Mpix! Искористете го попустот од 37% во „НИТРО компјутери“ и обезбедете си ква...

kupi na popust
380 ден.
Купи до 05.11.2014 23:59

Одличниот кулер NITRO N-COOL 1 Император на 55% попуст. Погрижете се за Вашиот лап топ или таблет, платете само 580 ден. и посетете ги „НИТРО Компјуте...

kupi na popust
580 ден.

Кликни Like

Поддржи не !
like us