bagatela.mk

Приказ:

lista so popusti mapa so popusti tabela po kategorii
 
Купи до 01.12.2014 23:59

Заштитете се од сезонски инфекции, грип и имуностимулација со: хомеопатија,соодветни фито препарати,додатоци за исхрана и добра хигиена на живот. 70% попуст на хомеопатски профил и 2 консултации по цена од 840 ден. во "Фитолек МКР"

kupi na popust
840 ден.
- 70 % попуст од 2800 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Релаксирајте се играјќи пинг понг во спортскиот центар „МОНДАНО“. Искористете го попустот од 50% и платете само 60 ден. за термин со времетраење од 1 час со вклучена опрема

kupi na popust
60 ден.
- 50 % попуст од 120 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Супер промотивна понуда! Вежбајте ultimate fit 5 х неделно за само 1000 ден. во клубот „Алебрас“! Искористете го попустот од 44% за месечна членарина за декември и почувствувајте ги предностите на оваа дисциплина

kupi na popust
1000 ден.
- 44 % попуст од 1800 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

„Windmill Shop“ само за Вас нуди единствен сет на рачно изработен накит од полимерна глина и епоксидна смола! Искористете го попустот од 50%, платете 600 ден. и добијте сет од обетки по ваш избор! Надополнете го Вашиот изглед со уникатни парчиња и изгледајте препознатливо и заводливо! 

kupi na popust
600 ден.
- 50 % попуст од 1200 ден.
Купи до 28.11.2014 18:30

Насмејте се до солзи во петок, 28-ми ноември со одличната хит комедија „Хамлет во пикантен сос“ на Театар Комедија. Искористете го попустот од 50% и купете билет за претставата за само 140 ден.

kupi na popust
140 ден.
- 50 % попуст од 280 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Со масажа до подобро здравје! Само 200 денари или 50% попуст за медицинска масажа во „Divine Estetik“

kupi na popust
200 ден.
- 50 % попуст од 400 ден.
Купи до 02.12.2014 23:59

За само 250 денари добивате депилација на нозе и интима. Имајте чиста и сјајна кожа и искористете го попустот од 55% во салонот за убавина „Vita Lux“

kupi na popust
250 ден.
- 55 % попуст од 550 ден.
Купи до 02.12.2014 23:59

Специјална понуда за убаво, витко тело и затегната кожа! За само 700 денари добивате 5 антицелулитни масажи во салонот за убавина „Vita Lux“. Искористете го попустот од 50% и чувствувајте се убаво во сопствената кожа

kupi na popust
700 ден.
- 50 % попуст од 1400 ден.
Купи до 02.12.2014 23:59

За сите припаднички на понежниот пол, понуда која не смеете да ја пропуштите! Депилација на цело тело + депилација на интима со посебен ладен восок за една употреба за само 390 денари. Искористете го неверојатниов попуст од 61% во салонот за убавина „Vita Lux“

kupi na popust
390 ден.
- 61 % попуст од 1000 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Најдобра нега на Вашите стапала! За само 200 ден. добивате третман педикир со пилинг, масажа со хранливо масло, обликување и лaкирање на 50% попуст во салонот за убавина "Divine Estetik“

kupi na popust
200 ден.
- 50 % попуст од 400 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Посетете го местото каде вкусот и елеганцијата се пресретнуваат со македонската традиција и шарм! Искористете го попустот од 39% и за само 1900 ден. добијте ноќевање за двајца + вкусен традиционален појадок, прошетка низ Винаријата, дегустација на две вина од берба -2014 + изненадување за гостите во „Попова Кула“ - Демир Капија! Доживејте едно поинакво и оригинално искуство за кое долго ќе раскажувате!

kupi na popust
1900 ден.
- 39 % попуст од 3100 ден.
Купи до 03.12.2014 23:59

РОДЕНДЕН ВО ИГРОТЕКА ПРИКАЗНА за месец ДЕКЕМВРИ и ноември (за слободните термини) 1000 ден.!Со бесплатен купон добивате попуст за целосно организиран детски роденден за Вашето дете

kupi na popust
 Купон
Купи до 28.11.2014 17:00

СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА! Саботна шопинг прошетка на 29-ти ноември во Солун, Cosmos и IKEA за само 680 ден заедно со туристичката агенција „БИСЕР ПРОМ“

kupi na popust
680 ден.
- 15 % попуст од 800 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Организирана шопинг тура во сабота 29-ти ноември во Cosmos, IKEA и JUMBO. За само 690 ден. поминете прекрасен ден покрај море и искористете го попустот од 14% во туристичката агенција „Euroline“

kupi na popust
690 ден.
- 14 % попуст од 800 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Отворање на ски сезоната во Банско (12 - 14.12.2014 година)! Искористете го попустот од 32% преку туристичката агенција „БИСЕР ПРОМ“ и платете само 2850 ден. за 2 ноќевања со појадок и вечера во одличниот хотел Evelina Palace 4*со вклучен превоз до Банско + користење на спа центарот на хотелот (базен, сауна, џакузи, парна бања) + превоз од хотелот до гондолата и назад

kupi na popust
2850 ден.
- 32 % попуст од 4200 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Ослободете се од вишокот килограми! 85% попуст на пакет ефикасни 20 третмани за слабеење (10 електро стимулации + 10 боди врапинг) или само 700 ден. во студио „Fashion & Vision“

kupi na popust
700 ден.
- 83 % попуст од 4000 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Новогодишна Early booking понуда која не смеете да ја пропуштите! Искористете го пoпустот од 50%, и со купон од 3.115 ден. и доплата од  17.655 ден. добијте пет ноќевања за едно лице со појадок + незоборавен дочек на 2015 година со специјална програма, обилна вечера и ужинка + користење на базен со минерална вода, џакузи и детско катче, парна бања, фитнес сала, WiFi и бесплатен паркинг! Уживајте во зимската идила на Банско и дочекајте ја 2015 година во ексклузивниот хотел „ORPHEY****“! 

kupi na popust
3115 ден.
- 50 % попуст од 41540 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Новогодишна Early booking понуда која не смеете да ја пропуштите! Искористете го пoпустот од 50% и со купон од 2.464 ден. и доплата од само 13.966 ден. добијте три ноќевања за едно лице со појадок + незоборавен дочек на 2015 година со специјална програма, обилна вечера и ужинка + користење на базен со минерална вода, џакузи и детско катче, парна бања, фитнес сала, WiFi и бесплатен паркинг! Уживајте во зимската идила на Банско и дочекајте ја 2015 година во ексклузивниот хотел „ORPHEY****“! 

kupi na popust
2464 ден.
- 50 % попуст од 32860 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Понуда за блескава и убава коса! Фарбање со добро познатата „KEUNE“ фарба + шишање + третман „so pure“ + фенирање за само 800 денари! Искористете го попустот од 53% и посетете го реномираното „HAIR VIP STUDIO“

kupi na popust
800 ден.
- 53 % попуст од 1700 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Изгледајте привлечно и самоуверено! Само 250 денари за миење со масажа на скалпот, третман за сува и оштетена коса „so pure“ и шишање! Искористете го попустот од 77% во „HAIR VIP STUDIO“

kupi na popust
250 ден.
- 77 % попуст од 1100 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Миење со масажа на скалпот, третман за сува и оштетена коса „so pure“ и фенирање со обликување на 83% попуст. Платете само 150 ден. за оваа неверојатна понуда и дајте и го потребниот сјај и свежина на Вашата коса во реномираното „HAIR VIP STUDIO“

kupi na popust
150 ден.
- 83 % попуст од 900 ден.
Купи до 01.12.2014 23:59

LAST MINUTE ПОНУДА!!! 1 ноќевањe на база полупансион (појадок и вечера), трансфер до гондола, бесплатно користење на базен, џакузи, парна бања, и многу други поволности за само 930 ден. (15 евра) по лице во прекрасниот комплекс Хотел „Iceberg“ Банско! Не ја пропуштајте оваа можност и искористете го попустот од 50%

kupi na popust
930 ден.
- 50 % попуст од 1860 ден.
Купи до 01.12.2014 23:59

1 ноќевањe на база полупансион (појадок и вечера), + бесплатно користење на СПА центар и многу други поволности за само 1110 ден. (17,9 евра) по лице во хотел „Mountain Romance & SPA“ Банско! Искористете го попустот од 50% и имајте одличен зимски одмор

kupi na popust
1110 ден.
- 49 % попуст од 2170 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Совршен изглед за секаква свечена пригода! Професионална шминка и свечена фризура на 65% попуст односно за само 700 ден. во козметичко - фризерскиот салон „Fashion & Vision“

kupi na popust
700 ден.
- 65 % попуст од 2000 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Пакет 30 ефикасни третмани за слабеење (10 стимулации, 10 боди врапинг и 10 ултразвук третмани) за 990 денари. Имајте совршено обликувано тело искористувајќи го попустот од 87% во салонот „Fashion & Vision“

kupi na popust
990 ден.
- 87 % попуст од 7500 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

Апартманскиот хотел „Winslow Highland“  по повод празникот на студентите 8-ми декемри Ви овозможува промотивна цена со 40% попуст! За само 3162 денари по лице добивате две ноќевања, празнична вечера во одредена таверна во центарот на Банско и достапност на wi-fi во хотелот. Искористете го продолжениот викенд за комплетна забава за паметење!

kupi na popust
3162 ден.
- 40 % попуст од 5280 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

Продолжениот викенд за празникот 8-ми декември поминете го на чист воздух во подножјето на планината Пирин! „Winslow Elegance“ за само 2852 денари по лице Ви нуди 2 ноќевања, празнична вечера во одредена таверна во центарот на Банско и достапност на wi-fi во целиот комплекс. Искористете го попустот од 40% и резервирајте си го Вашиот апартман на време!

kupi na popust
2852 ден.
- 40 % попуст од 4790 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

 „Winslow Infinity & SPA“ овој пат со понуда за студентите за празникот 8-ми декември на 40% попуст! За само 3782 денари по лице добивате 2 ноќевања со појадок, празнична вечера + бесплатно користење на базен со топла минерална вода, фитнес сала, сауна, лежалки, џакузи, парна бања и Wi-fi. Искористете го продолжениот викенд за луда и незаборавна во Банско!

kupi na popust
3782 ден.
- 40 % попуст од 6330 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

54% попуст на специјалистички интернистички преглед на тироида со ЕКГ и ЕХО на тироидна жлезда + испитување на тироидни хормони (ТСХ+Т4). Искористете го попустот и платете 1430 ден. во поликлиниката „RES HUMANA“

kupi na popust
1430 ден.
- 54 % попуст од 3100 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА по најниска цена до април 2015! За само 1860 денари добивате ноќевање за двајца со појадок и вечера во семејниот хотел „Златева куќа“! Искористете го попустот од 17% и организирајте си го зимскиот одмор уште веднаш!

kupi na popust
1860 ден.
- 17 % попуст од 2232 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА по најниска цена до април 2015! За само 2790 денари добивате ноќевање за тројца со појадок и вечера во семејниот хотел „Златева куќа“! Не пропуштајте го попустот од 17% и искористете ја оваа промотивна цена за рано резервирање на Вашиот зимски одмор!

kupi na popust
2790 ден.
- 17 % попуст од 3348 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

4 ноќевања на база полупансион (појадок и вечера) + 4-дневна лифт карта + бесплатно користење на СПА центарот (сауна и џакузи) за само 5580 ден.(90 евра) за едно лице. Релаксирајте се во преубавото Банско и искористете го попустот од 50% во Хотел "ИКОНОМОВ СПА"- Банско 

kupi na popust
5580 ден.
- 50 % попуст од 11160 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Дајте и ја потребната свежина на Вашата коса! Фарбање + миење + маска + фенирање за само 200 денари. Искористете го попустот од 56% и посетете го фризерско - козметичкото студио „Стеси“

kupi na popust
200 ден.
- 56 % попуст од 450 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Искористете го попуст од 47% на пињати по ваш избор со разни ликови, форми и бои. За само 790 денари добивате пињата изработена од лесни и меки материјали безбедни за Вас и Вашите деца, наполнета со разни слатки (чоколади, крем банани, бонбони, лижавчиња, мастики, балони и конфети) само од „РАДОСТ“

kupi na popust
790 ден.
- 47 % попуст од 1500 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Едночасовно опуштање и уживање со релакс масажа на цело тело во солена соба! Со купон од 100 ден. и доплата од 400 ден. добивате релакс масажа со масло по избор (мента, еукалиптус, камилица, јасмин, дива роза, ванила, рузмарин, ананас, јагода). Искористете го попустот од 67% и релаксирајте се во "Salt Cave"

kupi na popust
100 ден.
- 67 % попуст од 1500 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Со купон од 30 ден. и доплата од само 220 ден. добивате масажа на грб, врат и раменици со масло по избор (мента, еукалиптус, камилица, јасмин, дива роза, ванила, рузмарин, ананас, јагода). Искористете го попустот од 38% и релаксирајте се во "Salt Cave"

kupi na popust
30 ден.
- 38 % попуст од 400 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Подарете му ја Природата на вашето дете и поттикнете го да учи, истражува и запознава за само 235 денари! Искористете го попустот од 25% и купете ја книгата „Запознајте ја природата“ со интересни текстови, убави илустрации и јасни описи од Книжарница „Тримакс“

kupi na popust
235 ден.
- 25 % попуст од 315 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Платете само 60 денари за најквалитетни слики со димензија по Ваш избор! Искористете го попустот од 50% и зачувајте ги Вашите најубави моменти преточени на најквалитетна фотографска хартија во фото студио „ДИЧО“

kupi na popust
60 ден.
- 50 % попуст од 120 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Оживејте ги Вашите спомени во современа технологија на 50% попуст! За само 125 денари добивате 1 час преснимување од VHS, VHS-C и мини DV касети на CD во Фото студио „ДИЧО“

kupi na popust
125 ден.
- 50 % попуст од 250 ден.
Купи до 03.12.2014 23:59

РОДЕНДЕН ВО ИГРОТЕКА ПРИКАЗНА за месец ДЕКЕМВРИ и ноември (за слободните термини) 1000 ден.!Со бесплатен купон добивате попуст за целосно организиран детски роденден за Вашето дете

kupi na popust
 Купон
Купи до 28.11.2014 23:59

За само 330 ден. добивате целосна депилација на Вашето тело (топол восок) во фризерско - козметичко студио „Стеси“. Имајте чиста и сјајна кожа и искористете го попустот од 56%

kupi na popust
330 ден.
- 56 % попуст од 750 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

600 ден. за месечна членарина за декември и јануари за зумба, аеропилатес, insanity или fem fit во „Спенс Модерна“ во термини од понеделник до сабота. Искористете го попустот од 54% и посетете го клубот на новата локација во гимназијата Јосип Броз Тито

kupi na popust
600 ден.
- 54 % попуст од 1300 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Само 600 денари за омбре фарбање или шатирање (со фолии) по избор + миење со маска за сјај на коса + фенирање! Искористете го попустот од 57% во фризерско - козметичко студио „Стеси“

kupi na popust
600 ден.
- 57 % попуст од 1400 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

52% попуст на обука за „Моќта на креативниот адвертајзинг“ со наставни кадри од Факултетот за бизнис економија организирана преку Фондацијата Ново Образование за Бизнис. Искористете го попустот и платете само 1199 ден. за обуката

kupi na popust
1199 ден.
- 52 % попуст од 2500 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Ноќевање на база полупансион за двајца (доручек и вечера) + бесплатно користење на сауна, ски гардероба, интернет, бесплатен паркинг за само 1984 денари (32 евра). Имајте незаборавен зимски одмор и искористете го неверојатниот попуст од 34% во прекрасниот хотел „Holiday Group“ Банско

kupi na popust
1985 ден.
- 34 % попуст од 3000 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Специјална понуда за сите македонски туристи во Банско! Со бесплатен купон добивате 5% попуст на сите продукти (квалитетни прехранбени производи, алкохолни и безалкохолни пијалоци, козметика, кафе) во најпознатиот супермаркет “Зора“- 4 Seasons и супермаркет Winter. Посетете го Банско и купувајте по намалени цени

kupi na popust
 Купон
Купи до 26.11.2014 23:59

Уживајте во недопрената природа на Пампорово за само 1860 денари (30 евра) по лице во супериор соба со ноќевање, појадок, бесплатно користење на џакузи, парна бања, сауна, фитнес, паркинг, интернет, превоз до ски-патеки и многу други поволности во „SPA Hotel PERSENK***** “. Искористете го попустот од 53% и имајте убав одмор релаксирајки се оваа зима во престижен хотел со 5 ѕвезди

kupi na popust
1860 ден.
- 53 % попуст од 3968 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

За само 5208 денари (84 евра) добивате 3 ноќевања со појадок, бесплатно користење на џакузи, парна бања, сауна, фитнес, паркинг, интернет, превоз до ски-патеки и многу други поволности. Искористете го попустот од 56% и имајте убав одмор релаксирајки се оваа зима во престижен хотел со 5 ѕвезди „SPA Hotel PERSENK***** “ Пампорово

kupi na popust
5208 ден.
- 56 % попуст од 11904 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

5 ноќевања за едно лице со вклучен појадок и бесплатно користење на џакузи, парна бања, сауна, фитнес, паркинг, интернет, превоз до ски-патеки и многу други поволности за само 7998 денари (129 евра). Искористете го попустот од 60% и имајте прекрасен одмор во престижен хотел со 5 ѕвезди „SPA Hotel PERSENK***** “ Девин, Пампорово

kupi na popust
7998 ден.
- 60 % попуст од 19840 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

599 ден. за одличната греалка VIVAX HOME FH-2050. Искористете го попустот од 33% во „Advance Media“ и добијте калорифер со сила од 2000W, со  две нивоа: 1000/2000W, променлив термостат и заштита од прегревање

kupi na popust
599 ден.
- 33 % попуст од 899 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

2500 ден. за одличната мини машина за перење HYUNDAI WM250. Искористете го попустот од 29% и посетете ги „Advance Media“

kupi na popust
2500 ден.
- 29 % попуст од 3500 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Мазна и мека кожа на Вашите нозе за само 360 ден. Револуционерната Epil Smart безболна депилација со попуст од 40% во институтот за убавина „Дермаестетика“

kupi na popust
360 ден.
- 40 % попуст од 600 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Совршено лице со IPL ласерски третман за само 990 ден. Трајно отстранување на несаканите влакна, дамки, лузни, акни или фотоподмладување на попуст од 67% во Институтот за убавина „Дермаестетика“

kupi na popust
990 ден.
- 67 % попуст од 3000 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

 Најдобриот спорт со Body line tim со Новогодишен попуст од 51% попуст! За само 590 денари добивате месечна чланарина за пилатес и аеробик со инструктор Владимир Прибичевиќ -  дипломиран спортски тренер и професор по физичко образование + гратис фитнес картичка BODY LINE

kupi na popust
590 ден.
- 51 % попуст од 1200 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Празничен викенд во Банско (05 - 07.12.2014) во одличниот хотел Orphey 4*! Искористете го попустот од 34% преку туристичката агенција „БИСЕР ПРОМ“ и платете само 2650 ден. за 2 ноќевања со појадок и вечера со вклучен превоз до Банско + користење на спа центарот на хотелот (базен, сауна и џакузи)

kupi na popust
2650 ден.
- 34 % попуст од 4000 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Вашата омилена слика како постер! Печатење по Ваш избор во B2 (50x70cm) или B1 (70x100) формат за само 250 денари. Искористете го попустот од 29% во „Royal art“

kupi na popust
250 ден.
- 29 % попуст од 350 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Со купон од само 20 ден. добивате 50% на целото мени за појадок во реномираниот кубански ресторан „Casa Cubana“! Уживајте во вкусните специјалитети од богатото мени и заштедете со оваа супер примамлива понуда

kupi na popust
20 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Супер решение за богат ручек или вечера по промотивна цена! Пилешки стек со гарнир + мешана салата за само 140 ден. Искористете го попустот од 44% и нагостете се во Гостилница „Фела“! 

kupi na popust
140 ден.
- 44 % попуст од 250 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Ослободете се од стресот и заборавете на грижите со комплетна тандем релакс масажа со ароматични масла по избор за само 500 ден! Искористете го попустот од 67% и уживајте со вашите најблиски во Центарот за физикална терапија и масажа „Здрав Живот - Релакс“!

kupi na popust
500 ден.
- 67 % попуст од 1500 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Со купон од 50 ден. и доплата од 400 ден. добивате класичен третман на лице со "Janssen Cosmetics". Освежете го Вашето лице и искористете го попустот од 50% во салон за убавина "Сандра Ексклузив"

kupi na popust
50 ден.
- 50 % попуст од 900 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

500 ден. на професионална шминка со козметика од брендот "Kryolan". Искористете го попустот од 50% во "Nails Art Kolinda" и изгледајте совршено во секоја прилика

kupi na popust
500 ден.
- 50 % попуст од 1000 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Надградба на нокти на 30% попуст! За 700 ден. добивате квалитетна надградба на Вашите нокти од лиценциран nail техничар со повеќегодишно искуство во "Nails Art Kolinda"

kupi na popust
700 ден.
- 30 % попуст од 1000 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

50% попуст или само 250 ден. за маникир со UV траен гел лак + декорација и боја по избор во "Nails Art Kolinda"

kupi na popust
250 ден.
- 50 % попуст од 500 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Опуштете го Вашето тело со 60 минутна релакс масажа со чоколадна или ментол арома за само 390 денари. Искористете го попустот од 66% и добијте гратис третман во солена соба во „Халомедика“

kupi na popust
390 ден.
- 66 % попуст од 1160 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Неверојатен попуст од 76% за испитување на тироидни хормони и прогестерон. За само 290 денари добивате испитување на Тироидна жлезда (TSH - тиросимулирачки хормон и FTH - слободен тироксин) и Прогестерон во Дијагностичка лабораторија ПЗУ „Павлина“

kupi na popust
290 ден.
- 76 % попуст од 1200 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Исфрлете ги отровите од Вашето тело! 62% попуст или 190 ден. за аква детоксикација во „Халомедика“

kupi na popust
190 ден.
- 62 % попуст од 500 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

78% попуст или само 80 денари за еден третман во солена соба! Погрижете се за Вашето здравје  со оваа неверојатна понуда од „Халомедика“

kupi na popust
80 ден.
- 78 % попуст од 360 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

350 ден. за прочистување од вируси, тројански коњи, црви и друг малициозен софтвер на хард дискот + средување на драјверите на Вашиот лаптоп / компјутер / таблет. Искористете го попустот од 61% и добијте дополнителени 50% на лиценца за McAfee Antivirus само во „НИТРО компјутери“

kupi na popust
350 ден.
- 61 % попуст од 900 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

За убаво и затегнато лице со младешки изглед! За само 880 ден. одберете еден од двата најефективни третмани на GUINOT: Хидрадермија или Хидрадермија Лифт. Искористете го попустот од 45% во фризерско-козметичко студио  „Bella Mia” во Гостивар

kupi na popust
880 ден.
- 45 % попуст од 1599 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Искористете го попустот од 57% и луксузно уживајте во хотел „St. George ski & spa luxury resort“ Банско! Ноќевање за едно лице на база HB (појадок и вечера) во луксузна соба, со вклучено бесплатно користење на базен со стаклен покрив, надворешно и внатрешно џакузи, инфраред и ароматична сауна, парна бања, детско катче, Wi-Fi, паркинг, осигурување и туристичка такса за само 1240 денари (20 евра)

kupi na popust
1240 ден.
- 57 % попуст од 2900 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

3198 ден. за познатиот Paco rabanne 1 milion (100ml) + бесплатна достава на парфемот. Искористете го попустот од 29% од „Parfemi 4 U“

kupi na popust
3198 ден.
- 29 % попуст од 4500 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

3888 ден. за познатиот Paco Rabanne Invictus (100ml) + бесплатна достава на парфемот. Искористете го попустот од 27% од „Parfemi 4 U“

kupi na popust
3888 ден.
- 27 % попуст од 5360 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

3299 ден. за познатиот Dolce & Gabbana The One (100 ml) + бесплатна достава на парфемот. Искористете го попустот од 28% од „Parfemi 4 U“

kupi na popust
3299 ден.
- 28 % попуст од 4600 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

2999 ден. за познатиот Boss Orange (75ml) + бесплатна достава на парфемот. Искористете го попустот од 29% од „Parfemi 4 U“

kupi na popust
2999 ден.
- 29 % попуст од 4200 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

3799 ден. за познатиот Givenchy Very Irresistible (75ml) + бесплатна достава на парфемот. Искористете го попустот од 28% од „Parfemi 4 U“

kupi na popust
3799 ден.
- 28 % попуст од 5240 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

3199 ден. за познатиот Versace Crystal Noir (90ml) + бесплатна достава на парфемот. Искористете го попустот од 28% од „Parfemi 4 U“

kupi na popust
3199 ден.
- 28 % попуст од 4460 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Вратете ја природната боја на лицето и здравиот сјаен изглед! За 2400 ден. добивате 3 третмани со овошна киселина. Имајте свеж и заводлив изглед со револуционерниот третман кој длабински ја чисти, ја обновува и ја подмладува кожата на Вашето лице со попуст од 20% во салонот за убавина "Urban Beauty"

kupi na popust
2400 ден.
- 20 % попуст од 3000 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

2 часа спа уживање и релаксирање во одличниот спа центар во Garden Spa Boutique Hotel - Скопје! Искористете го попустот од 24% и платете 380 ден. за користење на турска и финска сауна, џакузи и топли лежалки

kupi na popust
380 ден.
- 24 % попуст од 500 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Посетете го местото каде вкусот и елеганцијата се пресретнуваат со македонската традиција и шарм! Искористете го попустот од 44% и за само 1550 ден. добијте ноќевање за двајца, прошетка низ Винаријата, дегустација на две вина од берба -2014 + изненадување за гостите во „Попова Кула“ - Демир Капија! Доживејте едно поинакво и оригинално искуство за кое долго ќе раскажувате!

kupi na popust
1550 ден.
- 44 % попуст од 2750 ден.
Купи до 03.12.2014 23:59

РОДЕНДЕН ВО ИГРОТЕКА ПРИКАЗНА за месец ДЕКЕМВРИ и ноември (за слободните термини) 1000 ден.!Со бесплатен купон добивате попуст за целосно организиран детски роденден за Вашето дете

kupi na popust
 Купон
Купи до 28.11.2014 23:59

Одлична понуда за сите кои имаат потреба од хотелско сместување во Скопје! 38% попуст или 3100 ден. за ноќевање за двајца во DeLuxe соба со појадок + шише вино од винарската визба Попова Кула + користење на спа центарот (џакузи, турска бања, сауна) во луксузниот „Garden Spa Boutique“ хотел

kupi na popust
3100 ден.
- 38 % попуст од 4960 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Уживање со ноќевање за едно лице на база All inclusive во луксузна двокреветна соба, со вклучено бесплатно користење на базен со стаклен покрив, надворешно и внатрешно џакузи, инфраред и ароматична сауна, парна бања, детско катче, Wi-Fi, паркинг, осигурување и туристичка такса за само 1550 денари (25 евра). Искористете го попустот од 52% и луксузно уживајте во хотел „St. George ski & spa luxury resort“ Банско

kupi na popust
1550 ден.
- 52 % попуст од 3200 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

За нежни раце и прекрасни нокти! 63% попуст или само 150 ден. на пакет: купка, пилинг, масажа на раце и отстранување на кутикули + маникир по избор (француски или декоративен) во козметички салон "Тим Бјути"

kupi na popust
150 ден.
- 63 % попуст од 400 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Двојно задоволство на 50% попуст! Тандем масажа на грб, врат и раце за двајца со ароматични масла за само 600 ден. во салонот за убавина "Urban Beauty"

kupi na popust
600 ден.
- 50 % попуст од 1200 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

64% попуст на пакет од 10 антицелулитни масажи за само 900 ден. во студио за убавина "Urban Beauty". Имајте и вие здраво, витко и совршено обликувано тело

kupi na popust
900 ден.
- 64 % попуст од 2500 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Нега и свежина за Вашето лице! Искористете го попустот од 50% и платете само 350 ден. за електричен пилинг на лице + темелно чистење на лицето + кратка масажа со ензимски пилинг и маска за лице соодветна за типот на кожа во салонот за убавина "Urban Beauty"

kupi na popust
350 ден.
- 50 % попуст од 700 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Салонот за убавина "Тим Бјути" за само 200 ден. Ви нуди педикир со купка, пилинг и масажа на стапала, отстранување на кутикули, полирање и лакирање на нокти. Искористете го попустот од 60% и имајте убави и средени стапала

kupi na popust
200 ден.
- 60 % попуст од 500 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Направете постер од Вашата омилена колор или црно - бела фотографија! Искористете го попустот од 77% за печатење на фотографија во А3 или А4 формат + обработка во Photoshop за само 35 денари во "Go Da Computers"

kupi na popust
35 ден.
- 77 % попуст од 150 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Понуда за сите кои имаат потреба од сместување во Скопје! Ноќевање за двајца со појадок за само 1550 денари! Искорисете го попустот од 44% и дозволете си незаборано уживање во „Сончева куќа“

kupi na popust
1550 ден.
- 44 % попуст од 2790 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Прекрасно приготвена храна, одбрано друштво и пријатна атмосфера! Одлична понуда за сите гурмани и гастрономи! Богат ордевер со мешана скара (плескавица, ребро, пилешки стек, домашен колбас, пилешки крилца,) + гарнир помфрит + дупла мешана салата за само 540 ден. Искористете го попустот од 58% и нагостете се во Гостилница „ФЕЛА“

kupi na popust
540 ден.
- 58 % попуст од 1290 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

Божиќна понуда за 24-ти и 25-ти декември во „Winslow Infinity & SPA“ промотивно на 30% попуст! За само 8308 денари по лице добивате 4 ноќевања со појадок и вечера, една традиционална вечера на 24-ти и една традиционална празнична вечера на 25-ти декември + бесплатно користење на базен со топла минерална вода, фитнес сала, сауна, лежалки, џакузи, парна бања и Wi-fi. Искористете ја оваа промоција и букирајте ја уште сега Вашата соба!

kupi na popust
8308 ден.
- 30 % попуст од 11870 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

EARLY BOOKING!!! Ултра промотивна НОВОГОДИШНА понуда од „Winslow Infinity & SPA“ на 30% попуст! За само 18.724 денари по лице добивате 5 ноќевања со појадок и вечера, бугарска традиционална празнична вечера на 31-ви декември проследена со шоу програма  (DJ и традиционална бугарска музика) + бесплатно користење на базен со топла минерална вода, фитнес сала, сауна, лежалки, џакузи, парна бања и Wi-fi. Искористете ја оваа промоција и резервирајте си ја Вашата соба на време!

kupi na popust
18724 ден.
- 30 % попуст од 26750 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

Промотивна понуда од „Winslow Infinity & SPA“ за католичкиот Божиќ на 30% попуст! За само 6510 денари по лице добивате 3 ноќевања со појадок и вечера + празнична вечера на 25-ти декември + бесплатно користење на базен со топла минерална вода, фитнес сала, сауна, лежалки, џакузи, парна бања и Wi-fi.  Искористете ја понудата за EARLY BOOKING и обезбедете си своја соба!  

kupi na popust
6510 ден.
- 30 % попуст од 9310 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Опуштете го Вашето тело и подобрете го Вашето здравје! 61% попуст на 60 минутна масажа со коктел од есенцијални масла за смирување на организмот за само 390 денари во „Витасол“

kupi na popust
390 ден.
- 61 % попуст од 1000 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Поминете убаво време со Вашето друштво во гостилница - рибник „Сончева куќа“ и со купон од само 50 ден. добијте 25% попуст на целото мени (храна и пијалок)

kupi na popust
50 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Нова година во Будимпешта преку туристичката агенција „CAMELLIA TRAVEL“! 7443 ден. (120 евра) по лице за 2 ноќевања со појадок во хотел со 3* + организиран автобуски превоз Скопје - Будимпешта - Скопје + организиран разглед на Будимпешта

kupi na popust
7443 ден.
- 13 % попуст од 8560 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Искористете го попустот од 60% на дизајн и печатење на 100 визит карти! За само 120 денари добивате еднострано колор професионално печатени визит карти и нивен дизајн во „Go Da Computers“

kupi na popust
120 ден.
- 60 % попуст од 300 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Искористете го попустот од 38% во „White Light Group“ и добијте го најефективниот и наjпознатиот сет за белеење на заби - „White Light Pro“ (трансмитер на LED светлина, силиконси сет, две тубички гел и две литиумски батерии) за само 750 ден! Имајте впечатлива блескава насмевка и инстантно здрави заби! 

kupi na popust
750 ден.
- 38 % попуст од 1200 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Понуда за мажи! За само 290 денари добивате депилација со топол восок на две регии по избор (гради, стомак, грб и раце) или нозе! Искористете го попустот од 55% во салонот за убавина „Edelweiss“

kupi na popust
290 ден.
- 55 % попуст од 650 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Хидратација, регенерација и подмладување на Вашето лице! Само 450 денари за класичен или потхранувачки биолошки третман на лице по избор со Janssen козметика. Искористете го попустот од 50% и посетете го реномираниот салон за убавина „Edelweiss“

kupi na popust
450 ден.
- 50 % попуст од 900 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Уживајте во Банско во Ruby Tower Apartments! 33% попуст или 2480 ден. (40 евра) за ноќевање за 4 лица во ексклузивни и одлично опремени апартмани од 50м2

kupi na popust
2480 ден.
- 33 % попуст од 3720 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

50% попуст за сјајна кожа и подобра циркулација на Вашето лице! Платете само 600 денари за третман микродермоабразија и дајте му ја потребната свежина на Вашето лице во реномираниот салон за убавина „Edelweiss“

kupi na popust
600 ден.
- 63 % попуст од 1600 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Комплетна ЗИМСКА проверка на Вашето возило + неверојатни 25% попуст на сите авто делови! Искористете го попустот од 94% и за само 60 денари добивате проверка на 32 функционални операции и целосна комјутерска дијагностика во „Авто Куќа GMC“

kupi na popust
60 ден.
- 94 % попуст од 1000 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Најдоброто комплетно сметководство, целокупно работење поврзано со сите институции и регистрација на фирми! Со купон од 250 денари добивате 57% попуст за квалитетно, стручно и навремено работење со максимална дискреција од сметководствено биро „Старо Водно“

kupi na popust
250 ден.
- 57 % попуст од 3500 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Ноември и декември уживајте покрај Охридското езеро! Со купон од 100 ден. и доплата од 900 ден. во прекрасните апартмани „Смаќоски“ добивате 35% попуст на ноќевање за двајца во одлично опремен апартман

kupi na popust
100 ден.
- 35 % попуст од 1550 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Одмор и рекреација во непосредна близина на Златиборско езеро и скијачките патеки! Искористете го попустот од 30% и за само 1953 ден. добијте ноќевање за двајца + користење на финска сауна, фитнес сала, WiFi и бесплатен паркинг  во луксузно опремената Вила „Akademik“! Посетете го Златибор и уживајте во недопрената природа и чистиот воздух! 

kupi na popust
1953 ден.
- 30 % попуст од 2790 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Одмор и рекреација во непосредна близина на Златиборско езеро и скијачките патеки! Искористете го попустот од 30% и за само 3472 ден. добијте ноќевање за четири лица + користење на финска сауна, фитнес сала, WiFi и бесплатен паркинг  во луксузно опремената Вила „Akademik“! Посетете го Златибор и уживајте во недопрената природа и чистиот воздух!

kupi na popust
3472 ден.
- 30 % попуст од 4960 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Ексклузивна понуда за дочек на 2015 година во прекрасното Банско! Искористете го Early Booking попустот од 42% и за само 11.036 ден. добијте три ноќевања со доручек и вечера, организиран дочек на Нова Година со шоу програма (DJ и традиционална бугарска музика), користење на затворен базен и користење на спа центар (парна бања, сауна и џакузи) во најпосетениот хотел „Мountain Paradise By te Walnut trees“!  

kupi na popust
11036 ден.
- 42 % попуст од 19000 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Оваа сезона поминете го Вашиот зимски одмор во Полска во ски центарот Мале Чихе од 10 до 17 јануари! За 13499 ден. по лице добивате превоз, 6 полупансиона во семеен хотел Јасколка во Мале Чихе, придружник и организација на патувањето, планинарска тура или посета на Закопане, посета на Мall Evropa во Банска Бистрица-Словачка. Искористете го попустот од 10% од туристичка агенција “Скобул“

kupi na popust
13499 ден.
- 10 % попуст од 14999 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Неповторлива понуда за уживање во подножјето на Пирин планина! Искористете го попустот од 46% и добијте ноќевање за едно лице со доручек и вечера + користење на базен и спа центар (џакузи, парна бања, сауна) за само 1520 ден (24,5 евра). Пружете си себеси вистински одмор и посетете го прекрасниот хотел „Мountain Paradise by the Walnut trees“ -  Банско! 

kupi na popust
1520 ден.
- 46 % попуст од 2800 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Дочекајте ја Новата Година во Софија! За само 4278 (69 евра) добивате превоз, 2 ноќевања во хотел Родина 4* на база В/В (ноќевање со појадок), организирана посета на Парадисе Центер и ИКЕА. Искористете го попустот од 13% во туристичка агенција “Скобул“

kupi na popust
4278 ден.
- 13 % попуст од 4898 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Светски познатиот третман Wynn's Airco-Clean за целосно зимско чистење и дезинфекција на целото возило сега и кај нас и на 40% попуст! За само 1500 денари уживајте во свежиот и чист воздух благодарение на овој третман во „Авто Куќа GMC“

kupi na popust
1500 ден.
- 40 % попуст од 2500 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

Првокласни пици, пастрмајлии, салати и палачинки на едно место! Со бесплатен купон добијте 20% на целото мени во "LOUNGE BAR BASTION" и чувствувајте се сити во секое време!

kupi na popust
 Купон
Купи до 28.11.2014 23:59

Дводневен празничен супер шопинг во Софија од 7-8 декември! За само 2499 ден. добивате шопинг во т.ц Сердика и стариот Мall, посета на Paradise Shoping Centar, 1 ноќевање со појадок во хотел “Hemus“ во Софија и превоз со туристички автобус, минибус. Искористете го попустот од 14% во туристичка агенција “Скобул“

kupi na popust
2499 ден.
- 14 % попуст од 2899 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Бидете привлечна и заводлива! Со купон од 150 ден. и доплата во салонот од 600 ден. добивате свечена шминка и фризура. Искористете го попустот од 56% во салонот за убавина "Сандра Ексклузив" и истакнете ја Вашата убавина

kupi na popust
150 ден.
- 56 % попуст од 1700 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Ослободете се од брчките со новиот апарат ЦАЦИ кој дава неверојатни и веднаш видливи резултати! Со купон од 200 ден. и доплата во салонот 1200 ден. добивате 4 третмани за подигање на тонусот на мускулатурата и пеглање на брчките. Искористете го попустот од 44% во салонот за убавина “Сандра Ексклузив“

kupi na popust
200 ден.
- 44 % попуст од 2500 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

 Спречете ја непријатната миризба при потење на здрав и природен начин! 20% попуст на кристален камен во тацна од "Duris" за 279 ден

kupi na popust
279 ден.
- 20 % попуст од 350 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Тандем детоксикација и релаксација! 64% попуст на тандем релакс масажа + третман во сауна за двајца во "Стива Ви" за 800 ден.

kupi na popust
800 ден.
- 64 % попуст од 2200 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

450 ден. за надградба на гелни нокти со декорација по избор (апликација, циркони, 3D декорации, печати, стикери, светки или цртање). Искористете го попустот од 59% во студиото „CHARMELL“

kupi na popust
450 ден.
- 59 % попуст од 1100 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

63% попуст или само 590 ден. за тандем релакс масажа на цело тело со ароматични масла во салон за убавина “Стива Ви“

kupi na popust
590 ден.
- 63 % попуст од 1600 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

Со купон од 250 денари добијте 23% попуст на цел асортиман на гуми по избор! Искористете ја оваа промоција која ја нуди „Еурогума“ само за Вас и заменете ги Вашите стари гуми со нови!

kupi na popust
250 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Симнете го вишокот килограми и изгледајте заводливо и привлечно! 87% попуст на пакет од 20 третмани за слабеење: 10 антицелулитни третмани со апаратот Beauty Star и 10 боди врапинг третмани во "Стива Ви" за само 700 ден.

kupi na popust
700 ден.
- 87 % попуст од 5500 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

7000 ден. за интензивен курс по финансиско сметководство преку реална документација, работа на сметководствен програм + обука за изработка на завршни сметки и уверение. Искористете го попустот од 42% и посетете ја целата обука во „ПРОБИВ ИКС“

kupi na popust
7000 ден.
- 42 % попуст од 12000 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Време е да заборавите на крвавите и отечени непца! Искористете го неверојатниот попуст од 61% за совршено здрави и убави заби. За само 790 денари добивате лекување на парадонтопија со употреба на ласерска и озонска (активен кислород) терапија во ПЗУ „Picasso Dental Studio“

kupi na popust
790 ден.
- 61 % попуст од 2000 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Искористете го попустот од 51% и за само 590 денари кажете НЕ на осетливоста на забите на ладно, закочена вилица или болки во зглобот предизвикани од ноќното шкрипење на забите (бруксизам) во ПЗУ „Picasso Dental Studio“

kupi na popust
590 ден.
- 51 % попуст од 1200 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Со купон од 0 ден. добивате 10% попуст преку туристичка агенција "Vior" на аранжман за 8 декември во Пролом Бања! За 4950 ден. добивате 2 ноќевања на база полн пансион (појадок, ручек, вечера) во хотел Радон 3*, превоз + бесплатно користење на затворениот базен, теретаната и спортските терени, сауна, џакузи, солена соба. Одморете се, релаксирајте се и уживајте во убавините на Пролом Бања

kupi na popust
 Купон
- 10 % попуст од 5499 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Најдобриот класичен маникир + парафински третман за подобрена циркулација и одржување на влажноста и еластичноста на кожата на Вашите раце за само 300 денари. Искористете го неверојатниот попуст од 67% и имајте убаво средени нокти и раце со свиленкаст и нежен допир во салонот за убавина „Mirror“

kupi na popust
300 ден.
- 67 % попуст од 900 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Направете целосен третман на Вашата коса и искористете го попустот од 57%! За само 490 денари добивате фарбање на корен, фенирање и целосен третман за потхранување и ревитализација на цела коса со маска од рибизла во салонот за убавина „Mirror“

kupi na popust
490 ден.
- 57 % попуст од 1150 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Со масажа до подобро здравје! Само 250 денари или 50% попуст за медицинска масажа во „Melanija Good Health Center“

kupi na popust
250 ден.
- 50 % попуст од 500 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Понуда за комплетна релаксација и уживање! Ароматерапија по цена од само 890 денари! Искористете го попустот од 51% и посетете го „Melanija Good Health Center“

kupi na popust
890 ден.
- 51 % попуст од 1800 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Следете го модниот тренд и истакнете ја својата убавина! За само 990 ден. добивате омбре фарбање + миење + целосен третман за потхранување и ревитализација на цела коса со маска од рибизла + фенирање! Искористете го попустот од 58% во салон за убавина „Mirror“

kupi na popust
990 ден.
- 58 % попуст од 2350 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Опуштете ги вашите сетила и релаксирајте го вашето тело во овие есенски денови! 50% попуст или само 990 денари за една Auriege релакс и Шијатсу масажа со топли вулкански камења во Францускиот салон за убавина ДЕРМАБЈУТИ.

kupi na popust
990 ден.
- 51 % попуст од 2000 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

За сите есенски родендени игротека „Тиквичка“ Аеродром промотивно Ви нуди за само 1500 денари изнајмување на простор и двочасовна анимирана детска забава! Со бесплатен купон добијте го попустот од 40% и овозможете му ја најдобрата роденденска прослава на Вашето дете!                

kupi na popust
 Купон
- 40 % попуст од 2500 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Сосема поинакво новогодишно искуство! Со купон од 0 ден. и доплата од 2349 евра добивате патување за Нова Година во New York, Miami Florida, Bahami, Jamajka, Kajmanski ostrovi, Honduras, Meksiko само со туристичка агенција “Орфеј“

kupi na popust
 Купон
Купи до 26.11.2014 23:59

Најдобриот начин до посакувана фигура! За само 1250 денари добивате 10 Антицелулитни рачни масажи со најефикасна антицелулитна крема. Искористете го попустот од 50% и изгледајте привлечно во Студио „Комплетна“

kupi na popust
1250 ден.
- 50 % попуст од 2500 ден.
Купи до 27.11.2014 23:59

250 ден. или 72% попуст на 40 минутна релакс масажа на цело тело во студио „АЛТЕРНАТИВА“. Опуштете го телото и умот, подобрете го имунитетот и имајте поздраво, поподвижно и опуштено тело

kupi na popust
250 ден.
- 72 % попуст од 900 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

5 ноќевања на база полупансион (појадок и вечера), трансфер до гондола, бесплатно користење на базен, џакузи, парна бања, и многу други поволности за само 4836 ден. (78 евра) по лице во прекрасниот комплекс Хотел „Iceberg“ Банско! Искористете го попустот од 48% и имајте одличен зимски одмор

kupi na popust
4836 ден.
- 48 % попуст од 9300 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

1 ноќевањe на база полупансион (појадок и вечера), трансфер до гондола, бесплатно користење на базен, џакузи, парна бања, и многу други поволности за само 1240 ден. (20 евра) по лице во прекрасниот комплекс Хотел „Iceberg“ Банско! Искористете го попустот од 33% и имајте одличен зимски одмор

kupi na popust
1240 ден.
- 33 % попуст од 1860 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Превоз за Банско за викендите 05 - 07.12. и 12 - 14.12.2014 година! 25% попуст или 1860 ден. за организиран повратен автобуски билет Скопје - Банско - Скопје преку туристичката агенција „БИСЕР ПРОМ“

kupi na popust
1860 ден.
- 25 % попуст од 2480 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Прославете ја оваа Нова Година во Париз од 29.12.2014 - 02.01.2015! Со купон од 0 ден. искористете го попустот од 16% во туристичка агенција “Орфеј“ и за 23560 ден. и добијте превоз со авион, сместување во Hotel со ***  на база 4 ноќевања со појадок, организиран панорамски разглед на Париз, организација на аранжманот и придружник на патувањето

kupi na popust
 Купон
- 16 % попуст од 28210 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Со купон од 0 ден. искористете го попустот од 22% во туристичка агенција “Орфеј“. За 899 евра патувајте на Светско Првенство во ракомет за мажи во Катар 2015 Доха од 18 Јануари до 26 Јануари!

kupi na popust
 Купон
- 22 % попуст од 71300 ден.
Купи до 27.11.2014 23:59

390 ден. за ослободување од стресот и детоксикација на организмот преку одличната масажа со топли вулкански камења во студио „АЛТЕРНАТИВА“. Искористете го попустот од 70% и дозволете си масажа на цело тело со вулкански камења и лековити етерични масла со времетраење од 60 минути

kupi na popust
390 ден.
- 70 % попуст од 1300 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

50% попуст или само 100 денари за голема, богата и супер вкусна цезар салата + дополнителни 20% попуст на сите видови пијалоци. Искористете ја оваа примамлива понуда и уживајте во шпанскиот ресторан Azafran - ГТЦ !

kupi na popust
100 ден.
- 50 % попуст од 199 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

За некои нов, а за некои веќе добро познат вкус! Традиционалниот рецепт на шпанска „Паеља“ за само 190 денари + дополнителни 20% попуст на сите видови пијалоци. Искористете ја оваа примамлива понуда и уживајте во шпанскиот ресторан Azafran - ГТЦ

kupi na popust
190 ден.
- 52 % попуст од 399 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

SKI OPENING - КОПАОНИК 2014! Продолжениот викенд од 06.12. до 08.12.2014 година поминете го уживајќи во снежната идила на Копаоник! 4092 ден. (66 евра) по лице за 2 ноќевања во Apart Hotel Kopaonik Брзече на база полн пансион (појадок, ручек и вечера) + организиран автобуски превоз преку туристичката агенција „CAMELLIA TRAVEL“

kupi na popust
4092 ден.
- 12 % попуст од 4650 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Неверојатна понуда за неодолив изглед! Искористете го попустот од 30% и платете само 840 денари за професионална шминка, надградба на трепки и свечена фризура. Посетете го студиото „Комплетна“ и блеснете во својот сјај!

kupi na popust
840 ден.
- 30 % попуст од 1200 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Безобразна добра понуда за Вашата коса! За само 650 денари добивате фарбање или шатирање на цела коса + шишање + фенирање + ампула за регенерација и освежување на влакното. Искористете го попустот од 35% во Студио „Комплетна“

kupi na popust
650 ден.
- 35 % попуст од 1000 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Празнична понуда од хотел „Cornelia Golf & Sky & Spa“! За само 5766 денари (93 евра) добивате 2 ноќевања за две лица во стандард студио со појадок и празнична вечера со DJ и уште многу други поволности. Искористете го попустот од 43% и имајте незаборавен викенд во Банско

kupi na popust
5766 ден.
- 43 % попуст од 10150 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Релакс масажа на цело тело за подобра циркулација и намален стрес за само 199 денари. Искористете го попустот од 69% и подобрете го Вашето здравје избирајки едно од понудените масла за масажа од лаванда или портокал во салонот за убавина „Шмизличка“

kupi na popust
199 ден.
- 69 % попуст од 650 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Понуда која не смеете да ја пропуштите! Искористете го попустот од 56% и имајте совршено мазна и нежна кожа! Комплетна депилација (раце, нозе, пазуви и интима) со ладен восок за една употреба за само 400 ден. само во Салонот за убавина „Шмизличка“

kupi na popust
400 ден.
- 56 % попуст од 900 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Најдобра депилација на цело тело со топол восок за сјајна и мека кожа на Вашето тело! Искористете го неверојатниот попуст од 67% и за само 300 денари добивате депилација на раце, нозе, пазуви и интима во салон за убавина „Шмизличка“

kupi na popust
300 ден.
- 67 % попуст од 900 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Имајте здрави, сјајни и средени раце и нокти! Искористете го неверојатниот попуст од 42% и за само 290 денари добивате траен лак + декорација по Ваш избор во студиото за убавина „Шмизличка“

kupi na popust
290 ден.
- 42 % попуст од 500 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Класичен педикир за прекрасни стапала и блескаво чисти нокти! Искористете го попустот од 55%, платете само 240 денари и добијте целосна нега на Вашите нозе во салонот за убавина „Шмизличка“

kupi na popust
240 ден.
- 60 % попуст од 600 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

 За само 490 денари добивате гел во боја и налевање на Вашите природни нокти на раце + декорација по Ваш избор. Нека Вашите нокти блеснат во висок сјај и имаат совршен изглед на попуст од 46% во салонот за убавина „Шмизличка“

kupi na popust
490 ден.
- 46 % попуст од 900 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Неодолива и примамлива понуда за уживање и опуштање на телото и духот со најдобрата масажа на грб на 57% попуст. За само 130 денари ослободете се од стресот во салонот за убавина „Шмизличка“

kupi na popust
130 ден.
- 57 % попуст од 300 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

 Ноќевање со појадок и вечера + бесплатно користење на внатрешен базен со минерална вода темп. 32 степени, финската сауна, парна бања, руски туш, Wi- fi, паркинг, ДДВ, туристичка такса за само 1240 денари (20 евра). Чист планински воздух, тишина и опуштена атмосфера, во комбинација со модерен ентериер и совршена услуга за незаборавен одмор на планина на 50% попуст во хотел „Cornelia Golf & Sky & Spa“ Банско!

kupi na popust
1240 ден.
- 50 % попуст од 2480 ден.
Купи до 27.11.2014 23:59

Курс по класична (шведска) масажа на грб и врат на 69% попуст во реномираното студио за масажа „АЛТЕРНАТИВА“. Надградете ја Вашата едукација и платете само 2500 ден. за курс со теоретска и практична настава + сертификат за завршен курс по класична масажа

kupi na popust
2500 ден.
- 69 % попуст од 8000 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

За само 3179 ден. за едно лице добивате 50% попуст на промотивниот пакет за 3 ноќевања (за 6,7,8 декември) + 3 појадока и празнична вечера. Поминете незаборавен викенд во СПА Хотел “Дана“ и уживајте во убавините на Банско

kupi na popust
3179 ден.
- 50 % попуст од 6358 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

За само 795 ден. (13 евра) добивате 1 ноќевање за едно лице со појадок. Искористете го попустот од 50% во СПА Хотел “Дана“ и поминете незаборавен зимски одмор во Банско

kupi na popust
795 ден.
- 50 % попуст од 1590 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

 3 третмани во солена соба "Salt Cave". Со купон од 40 ден. и доплата од само 210 ден. зајакнете го Вашиот имунитет, победете ги сезонските вирусни настинки и искористете го овој попуст од 79%

kupi na popust
40 ден.
- 79 % попуст од 1200 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Исфрлете ги токсините од Вашето тело! Со купон од 30 ден. и доплата од само 170 ден. добијте третман аква детоксикација. Искористете го овој попуст од 50% во солена соба "Salt Cave"

kupi na popust
30 ден.
- 50 % попуст од 400 ден.
Купи до 27.11.2014 23:59

390 ден. за ефикасната ТУИ-НА традиционална кинеска масажа со акупресура во студио „АЛТЕРНАТИВА“. Искористете го попустот од 70%, опуштете го телото и одберете терапевтска туи-на или релаксациона туи-на масажа на цело тело со времетраење од 60 минути

kupi na popust
390 ден.
- 70 % попуст од 1300 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

За сите припаднички на понежниот пол, понуда која не смеете да ја пропуштите! Депилација на цело тело (раце, нозе, интима и пазуви) + депилација на стомак и обликување на веѓи за само 390 денари. Искористете го неверојатниов попуст од 61% во студио „Комплетна“

kupi na popust
390 ден.
- 61 % попуст од 1000 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Уживајте во новиот амбиент со спа центар на комплексот „ЕТНО СЕЛО“! 48% попуст или 1790 ден. за ноќевање за двајца со појадок + користење на услугите во новоотворениот спа центар (финска сауна, парна бања, солена соба, ладен туш (кофа), релакс соба)

kupi na popust
1790 ден.
- 48 % попуст од 3410 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

ПОНУДА КОЈА НЕ СМЕЕТЕ ДА ЈА ПРОПУШТИТЕ!!! За само 550 ден. добивате третман на лице со колагенска ампула за регенерирање на кожата + маска со лифтинг ефект. Дозволете си потполна регенерација и ревитализација на кожата и искористете го попустот од 63% во салонот за убавина "Divine Estetik"

kupi na popust
550 ден.
- 63 % попуст од 1500 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Со купон од 50 ден. и доплата во салонот само 400 ден. добивате наливни гелни нокти со боја и декорација по избор. Искористете го попустот од 44% во салонот за убавина "Сандра Ексклузив"

kupi na popust
50 ден.
- 44 % попуст од 800 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Парафинско пакување за нозе на 81% попуст! Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 100 ден. добивате прекрасни стапала и блескаво чисти нокти. Искористете ја оваа неверојатна понуда што ви ја нуди салонот за убавина "Сандра Ексклузив" и имајте средени нозе

kupi na popust
50 ден.
- 81 % попуст од 800 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Примамлива женска понуда! Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 100 ден. денари добивате парафинско пакување (третман) на раце. Искористете го попустот од 75% во салонот за убавина "Сандра Ексклузив" и имајте убави и средени раце

kupi na popust
50 ден.
- 75 % попуст од 600 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

За вистинско уживање и опуштање! Со купон од 90 ден. и доплата од 500 ден. добивате сауна + релакс масажа на цело тело со етерични масла. Искористете го попустот од 61% во салонот за убавина "Сандра Ексклузив" и пружете си вистинско задоволство и релаксација

kupi na popust
90 ден.
- 61 % попуст од 1500 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 250 ден. добивате депилација на цели нозе, раце и интима со топол восок Depileve. Искористете го попустот од 67% во салонот за убавина “Сандра Ексклузив“ и имајте мазно и негувано тело

kupi na popust
50 ден.
- 67 % попуст од 900 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Со купон од 30 ден. и доплата во салонот 200 ден. добивате арганов третман за сува и оштетена коса (арганов шампон, арганова маска, арганово масло) + фенирање. Искористете го попустот од 67% во салонот за убавина “Сандра Ексклузив“

kupi na popust
30 ден.
- 67 % попуст од 700 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 250 ден. добивате козметички третман на лице (чистење со млеко, тонизирање со тоник, вапозон, механичко чистење на митесери, пилинг, масажа на лице, дарсонвал, маска според типот на кожа и завршна крема) . Имајте освежено, чисто и здраво лице и искористете го попустот од 70% во салонот за убавина "Сандра Ексклузив"

kupi na popust
50 ден.
- 70 % попуст од 1000 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Депилација за мажи на 51% попуст! Со купон од 90 ден. и доплата од 350 ден. добивате депилација на цели нозе,гради и раце со топол восок Depileve во салонот за убавина "Сандра Ексклузив"

kupi na popust
90 ден.
- 51 % попуст од 900 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Бидете постојано во тек со модните трендови и истакнете ја својата убавина! Со купон од 90 ден. и доплата во салонот само 550 ден. добивате миење, фенирање, маска за ревитализација на косата и шатирање во фолија. Искористете го попустот од 47% во салонот за убавина "Сандра Ексклузив"

kupi na popust
90 ден.
- 47 % попуст од 1200 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Ослободете се од брчките со третман радиофрекфенција кој дава неверојатни и веднаш видливи резултати! Со купон од 300 ден. и доплата во салонот 1500 ден. добивате 4 третмани за подобрување на функцијата на клетките, подобрување на циркулацијата, зголемување на колагенот во ткивата, активирање на метаболизмот да ги елиминира токсините и пеглање на брчките. Искористете го попустот од 49% во салонот за убавина “Сандра Ексклузив“

kupi na popust
300 ден.
- 49 % попуст од 3500 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

67% попуст на аква детокс спа третман во салонот за убавина "Сандра Ексклузив". Со купон од 50 ден. и доплата во салонот само 150 ден. пружете си третман каков што навистина заслужувате!

kupi na popust
50 ден.
- 67 % попуст од 600 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Имајте затегнато, цврсто и заводливо тело! Со купон од 30 ден. и доплата во салонот 100 ден. добивате 1 антицелулитна масажа. Искористете го попустот од 68% во салонот за убавина “Сандра Ексклузив“ и изгледајте совршено

kupi na popust
30 ден.
- 68 % попуст од 400 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Искористете го попустот од 45% за сосема нов и поубав изглед на Вашата коса! Со купон од 90 денари и доплата од само 350 денари добивате фарбање со професионална фарба за коса, миење и фенирање во салонот за убавина „Сандра Ексклузив“

kupi na popust
90 ден.
- 45 % попуст од 800 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Со купон од 20 ден. и доплата во салонот 100 ден. добивате миење со масажа на скалп, шишање, фенирање + маска за соодветна коса. Искористете го попустот од 87% во салонот за убавина “Сандра Ексклузив“ и освежете ја Вашата коса

kupi na popust
20 ден.
- 87 % попуст од 900 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Блеснете со витка фигура и заводлива линија! Со купон од 200 ден. и доплата во салонот 1000 ден. добивате 60% на пакет третмани за слабеење (по избор) во салон за убавина "Сандра Ексклузив"

kupi na popust
200 ден.
- 60 % попуст од 3000 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

Релакс масажа на цело тело за подобра циркулација и намален стрес за само 290 денари! Почувствувајте ги смирувачките ароми на маслото од лаванда, малина и сончоглед од Esensa mediterana и опуштете се. Искористете го попустот од 52% кој Ви го нуди салонот за убавина „SOLA FAKTOR“ и уживајте!

kupi na popust
290 ден.
- 52 % попуст од 600 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

ПЗУ “Лукс Медикус“ Ви овозможува попуст од 53% или само 700 ден. за лекарски уверенија (за вработување, визи за амбасада, упис на студенти)

kupi na popust
700 ден.
- 53 % попуст од 1500 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Неверојатно добра понуда која не смее да ве одмине! 12 третмани за слабеење (4 стимулации, 4 боди врапинг третмани, 2 твин система и 2 антицелулитни масажи) за само 550 ден. Искористете го попустот од 88% во салонот за убавина „REFRESH“ и имајте витко тело и совршена линија! 

kupi na popust
550 ден.
- 88 % попуст од 4400 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Имајте мазно, блескаво, освежено и негувано лице! Искористете го неверојатниот попуст од 71% и за само 350 ден. добијте потхранувачки третман на лице со маска + масажа на лице во Салонот за убавина “REFRESH“! Подарете му го на вашето лице третманот кој го заслужува! 

kupi na popust
350 ден.
- 71 % попуст од 1200 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

За само 250 ден. добивате витамински козметички третман на лице со хијалурон за еластичност и цврстина на Вашето лице во салонот за убавина „Estetik Slim Studio“. Освежете го Вашето лице и искористете го попустот од 79%

kupi na popust
250 ден.
- 79 % попуст од 1200 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Само 330 денари за 50 минутна релакс масажа на цело тело со смирувачко масло од рузмарин или медицинска масажа на цело тело со специјална крема против болки во салон за убавина „Estetik Slim Studio“! Искористете го попустот од 67% опуштете го Вашето тело и намалете ги болките

kupi na popust
330 ден.
- 67 % попуст од 1000 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Дозволете си уживање во Охрид! Со купон од 100 денари и доплата од само 900 денари добивате ноќевање за двајца во прекрасните De Lux апартмани „Јован“!  Искористете го попустот од 33% и релаксирајте се

kupi na popust
100 ден.
- 33 % попуст од 1500 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

Најефикасена метода за слабеење која рапидно ги топи масните наслаги! 10 body wrapping третмани со гел од Esensa Mediterana во „SOLA FAKTOR“ за само 1300 денари! Искористете го попустот од 48% и намалете од 3-6cm во обем!

kupi na popust
1300 ден.
- 48 % попуст од 2500 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Без вишок килограми и здрав живот! Искористете го попустот од 45% на месечна членарина за здрава исхрана: програма, консултации, проценка, мерења и подготовка на индивидуален режим на исхрана за само 550 денари во Клуб „Сто Еден“

kupi na popust
550 ден.
- 45 % попуст од 1000 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Обновете го телото и духот! За само 290 ден. добивате релакс масажа со вулкански камења и ароматични масла во салон за убавина „REFRESH“! Искористете го попустот од 76%, ослободете се од напнатоста и заборавете на грижите!

kupi na popust
290 ден.
- 76 % попуст од 1200 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

За само 1271 ден. (20 евра) добивате 1 ноќевање за едно лице на база полнпансион (појадок, ручек, вечера) + бесплатно користење на внатрешен минерален базен, сауна, парна бања и фитнес. Искористете го попустот од 30% во хотелски комплекс "Пири" во Банско

kupi na popust
1271 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Луксузно уживање или ноќевање за едно лице со појадок и вечера, користење на затворен базен, сауна, арома сауна, парна бања, 25 % попуст во СПА центарот, собна послуга, сопствен бесплатен паркинг, рент-а-кар, детски клуб, сала за билијард и пикадо за само 1426 денари (23 евра). Искористете го попустот од 46% и имајте вистинско уживање во хотел „Grand Royal Apartment Complex & SPA“ Банско

kupi na popust
1462 ден.
- 42 % попуст од 2500 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

За само 1435 ден. (23 евра) добивате 1 ноќевање за едно лице на база полнпансион (појадок, ручек, вечера) + бесплатно користење на внатрешен минерален базен, сауна, парна бања и фитнес. Искористете го попустот од 30% во хотелски комплекс "Пири" во Банско

kupi na popust
1435 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Четири незаборавни денови со превоз и сместување во преубавото Банско. Искористете го попустот од 16% за 3 ноќевања / 4 дена со појадок во хотел „Mountain Dream' + превоз + пратител во текот на целиот престој + организирани посети и вечера во МЕХАНА со агенцијата за патување „Staff“

kupi na popust
 Купон
- 16 % попуст од 7316 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

Нов револуционерен Anti-age третман со радиофрекфенција во „SOLA FAKTOR“  на 30% попуст! За само 350 денари ослободете се од брчките и измазнете го Вашето лице!

kupi na popust
350 ден.
- 30 % попуст од 500 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

Комплетна топла депилација на цело тело (раце, нозе, интима) за само 390 денари! Искористете го попустот од 44% кој го нуди „SOLA FAKTOR“ и имајте мазна и мека кожа!

kupi na popust
390 ден.
- 44 % попуст од 700 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

Уживајте во комплетно заводливо тело со пакетот козметички услуги  кои „SOLA FAKTOR“ Ви ги нуди промотивно со 50% попуст! За само 1500 денари добијте 2 третмани по 40 мин. за најинвазивната нехирушка липосукција - кавитација + 2 третмани по избор (термо ќебе, body wrapping, антицелулитна масажа) и истакнете го Вашиот тен со гратис 30 минути солариум!   

kupi na popust
1500 ден.
- 50 % попуст од 3000 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

Новиот светски тренд за BIO LIGHT  третман на лице во „SOLA FAKTOR“! За само 190 денари отстранете ги темните кругови околу очите, пигментациите, флеките од акни и ситните брчки. Искористете го попустот од 46% и имајте свежо и чисто лице!

kupi na popust
190 ден.
- 46 % попуст од 350 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

Гел лак на раце од брендот Guccio за само 230 денари! Имајте негувани и средени дланки искористувајќи го попустот од 34% во салонот за убавина „SOLA FAKTOR“!

kupi na popust
230 ден.
- 34 % попуст од 350 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Подгответе го возилото за зимската сезона! 370 ден. за промена и балансирање на пневматици + полнење со азот на 4 пневматици. Погрижете се за Вашето возило и искористете го попустот од 63% во „CERES“

kupi na popust
370 ден.
- 63 % попуст од 1000 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

380 ден. за одличната hot plug & play web камера со резолуција од 5 Mpix! Искористете го попустот од 37% во „НИТРО компјутери“ и обезбедете си квалитетна X5-Tech 5Mpix Web камера за снимање квалитетни видеа и слики или видео повици

kupi na popust
380 ден.
- 37 % попуст од 599 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Одличниот кулер NITRO N-COOL 1 Император на 55% попуст. Погрижете се за Вашиот лап топ или таблет, платете само 580 ден. и посетете ги „НИТРО Компјутери“

kupi na popust
580 ден.
- 55 % попуст од 1290 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Зимско уживање во хотел „Elena Lodge ***“ во Банско во текот на целата сезона! Поминете незаборавен зимски одмор и за само 1550 ден. (25 евра) добијте ноќевање за двајца со појадок + туристичка такса, wi-fi и паркинг

kupi na popust
1550 ден.
- 14 % попуст од 1800 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

Нова ноемвриска понуда за „Winslow Infinity & SPA“ на 50% попуст! За само 1426 ден. (23eu) по лице добијте ноќевање на база на All inclusive + бесплатно користење на базен со топла минерална вода, фитнес сала, сауна, лежалки, џакузи, парна бања и Wi-fi. Искористете ги есенеските денови и уживајте во планинската идила на Банско!

kupi na popust
1426 ден.
- 50 % попуст од 2852 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Само 290 денари за релакс или медицинска масажа на грб, раце и врат во салон за убавина „Estetik Slim Studio“! Искористете го попустот од 64% и опуштете ги Вашето тело и ум

kupi na popust
290 ден.
- 64 % попуст од 800 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Освежете ја вашата коса! За само 200 ден. добивате шишање + миење со масажа на скалпот + маска за соодветна коса + обликување. Искористете го овој попуст од 78% и посетете го салонот "Royal beauty"

kupi na popust
200 ден.
- 78 % попуст од 900 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Квалитетна и вкусна италијанска храна, подготвена од искусни мајстори на 50% попуст! За само 130 денари добивате: Цезар салата, пица по избор (Капричиоза или Маргарита) или Шпагети/Макарони фунги + 20% попуст на сите пијалоци во Ресторан „АВАНТИ“

kupi na popust
130 ден.
- 50 % попуст од 260 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Комплетна релакс масажа во времетраење од 60 минути со ароматични масла по избор и вулкански камења или вендузи за само 390 ден. Искористете го попустот од 44% и добијте комплетен третман и целосна релаксација во Центарот за физикална терапија и масажа „Здрав Живот - Релакс“! 

kupi na popust
390 ден.
- 44 % попуст од 700 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Кажете им збогум на болките еднаш засекогаш! Ставете им крај на болките во вратот со комплетен третман за целосно лекување (медицинска масажа, електротерапија, вежби за истегнување, киропрактика и вендузи третмани) за само 300 ден. Искористете го попустот од 50% во Центарот за физикална терапија и масажа „Здрав Живот - Релакс“! 

kupi na popust
300 ден.
- 50 % попуст од 600 ден.
Купи до 29.11.2014 23:59

Со бесплатен купон добивате 30% попуст на даска за сецкање со две страни и цедалка со ергономско сито во три големини од реномираниот бренд Joseph Joseph во „Kares“ - Салон за мебел и home accessories

kupi na popust
 Купон
Купи до 28.11.2014 19:00

Внесете елеганција во Вашиот дом со внимателно избрани детали! „Essos Light“ Ви нуди попуст од 50% за комплет од 18, 3д ѕидни пеперутки. За само 130 денари разиграјте ја монотонијата на Вашите ѕидови!

kupi na popust
130 ден.
- 50 % попуст од 260 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Ноември и декември уживајте во убавиот амбиент на хотел ЛОВЕЦ**! Искористете го попустот од 50% и платете само 800 ден. за ноќевање за двајца во апартман со вклучен појадок и добијте дополнителни 10% во ресторанот на хотелот

kupi na popust
800 ден.
- 50 % попуст од 1600 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

6 ноќевања за две лица во апартман со појадок и вечера + ПОКЛОН 7" dual-core таблет, сауна, парна бања и базен, паркинг и интернет за само 20985 денари (338 евра). Искористете го попустот од 45% и имајте незаборавен одмор во хотел „Sunrise Park & Spa Complex“ Банско

kupi na popust
20985 ден.
- 45 % попуст од 38000 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Ноември и декември уживајте во Охрид! Со купон од 100 ден. и доплата од 900 ден. во прекрасната Вила „РОЗЕ“ добивате 33% попуст на ноќевање за двајца во одлично опремен апартман

kupi na popust
100 ден.
- 33 % попуст од 1500 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Најдоброто хемиско чистење со апарат Tornador Black на Вашиот автомобил на 50%! За само 950 денари добивате: хемиско чистење на седиштe, тапацир на врати, чистење на шал табла со ПОЛИМЕР млеко, заштита на гумите со посебни средства со PH вредност, нанесување на средство за отстранување на мушички, заштитен лак на каросерија со восок, перење на бандажи со посебни средства чистење на патосници, во авто перална „Бубе“

kupi na popust
950 ден.
- 50 % попуст од 1900 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

67% попуст или 790 денари за целосен систематски преглед со вклучена анамнеза, лабораториски испитувања (хематолошки + анализа на урина), комплетен клинички преглед и потврда за работоспособност во реномираната поликлиника „RES HUMANA“

kupi na popust
790 ден.
- 67 % попуст од 2400 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Верувајте во себе наспроти мислењата на другите! Вежбајте Микс Аеробик со спортски докажаниот европски првак Елена Муратовска Златановска! Искористете го попустот од 41% и платете само 590 ден.

kupi na popust
590 ден.
- 41 % попуст од 1000 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Здравјето пред се! 990 ден. или 82% попуст за целосен скрининг на телото -  комплетен интернистички специјалистички преглед со дијагностика и лабораторија (ЕХО; ЕКГ, спирометрија + 11 лабораториски анализи) во поликлиника „RES HUMANA“

kupi na popust
990 ден.
- 82 % попуст од 5400 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Продолжете го векот на Вашите заби! Со купон од само 50 денари добивате 50% попуст во стом. ординација „СМАЈЛИ ДЕНТ“ за промена на Вашите стари амалгамски (сиви) и бели пломби со нови пломби по Ваш избор

kupi na popust
50 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

290 ден. или 76% попуст на стоматолошки пакет (чистење забен камен со ултразвук, чистење субгингивални конкременти, парадонтални џебови, отстранување наслаги, полирање до висок сјај, импрегнација со флуор паста, преглед и план за идно лекување + дополнителен попуст од 15% на протетиката). Дозволете за Вашите заби да се погрижат во стом. ординација „СМАЈЛИ ДЕНТ“

kupi na popust
290 ден.
- 76 % попуст од 1200 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Ако си мал за дискотека, а голем за игротека повели во Центарот за модерни и спортски танци „Prima Danza“ и прослави го твојот роденден. Искористете го попустот од 40% и платете 1200 ден. за незаборавна роденденска танц забава

kupi na popust
1200 ден.
- 40 % попуст од 2000 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Одморете се и уживајте во убавините на Банско! За само 930 ден. или 15 евра по човек добивате ноќевање со појадок и вечера. Искористете го попустот од 50% во Хотел "Скабрин"- Банско

kupi na popust
930 ден.
- 50 % попуст од 1860 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Неверојатно добра понуда за совршена фигура и неодолив изглед! Искористете го попустот од 84% и за само 390 ден. добијте пакет третмани за слабеење (10 електро стимулации) во Салонот за убавина „REFRESH“! 

kupi na popust
390 ден.
- 84 % попуст од 2500 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Прекрасно есенско уживање за максимум 4 лица во просторен апартман со бесплатно користење на базен - џакузи, сауна, парна бања, интернет, паркинг, платени осигурување, ДДВ и туристичка такса на 50% попуст! Со купон од 160 денари и доплата од 1430 денари имајте незаборавен одмор во „Evergreen ApartHotel & Spa“ во Банско

kupi na popust
160 ден.
- 50 % попуст од 3180 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Ноќевање за едно лице во просторен апартман со појадок + бесплатно користење на базен-џакузи, сауна, парна бања, интернет, паркинг, осигурување, ДДВ, туристичка такса на 50% попуст! Со купон од 80 денари и доплата од само 710 денари (11.5 евра) имајте незаборавен одмор на планина во хотел „Evergreen ApartHotel & Spa“ во Банско

kupi na popust
80 ден.
- 50 % попуст од 1580 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Winter break - Bansko (16 - 19.01.2015) преку „БИСЕР ПРОМ“! 28% попуст или 4150 ден. за 3 ноќевања со појадок и вечера во луксузниот хотел Evelina palace 4* со вклучен превоз до Банско + користење на спа центарот на хотелот (базен, сауна и џакузи) + транспорт до гондола

kupi na popust
4150 ден.
- 28 % попуст од 5800 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Вистински одмор за сите ваши сетила во срцето на Боровец! Искористете го попустот од 50% и со купон од 205 ден. и доплата од 1159 ден. (37 лева) добијте ноќевање со појадок и вечера + бесплатно користење на базен со топла вода, бесплатно користење на сауна, парна бања, џакузи, фитнес сала, бесплатен паркинг простор во луксузниот хотел „RILA****“ - Боровец! 

kupi na popust
205 ден.
- 50 % попуст од 2750 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Не пропуштајте ја оваа неверојатна понуда и патувајте безгрижно! 25% попуст или само 2700 денари за GPS навигација во продавницата за компјутерска и мобилна галантерија "Megamobil"

kupi na popust
2700 ден.
- 25 % попуст од 3600 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

За само 240 ден. добивате вакуумски држач за во кола за сите типови на мобилни телефони,  универзален, ротирачки и со еластично подесување на рачката. Искористете го попустот од 40% во продавницата за компјутерска и мобилна галантерија "Megamobil"

kupi na popust
240 ден.
- 40 % попуст од 400 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

За само 240 ден. добивате мини mp3 плеер (достапен во: црна, сина, зелена, портокалова, розева, виолетова и бела боја). Искористете го попустот од 40% во продавницата за компјутерска и мобилна галантерија "Megamobil"

kupi na popust
240 ден.
- 40 % попуст од 400 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Релаксирачка масажа по ваш избор со времетраење од 60 мин. за 390 ден. Одберете масажа со вулкански камења или бамбус масажа. Искористете го попустот од 72% во студио за масажа "Чакра" и пружете си неверојатно уживање и релаксација

kupi na popust
390 ден.
- 72 % попуст од 1400 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Одлично решение за прегледност на Вашиот мобилен телефон додека патувате. 50% попуст или само 200 ден. на двоен стабилен држач на мобилен за во автомобил. Уживајте во возењето искористувајќи ја оваа примамлива понуда 

kupi na popust
200 ден.
- 50 % попуст од 400 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Понуда за убаво и витко тело! Една антицелулитна масажа за само 150 денари! Искористете го попустот од 57% во салонот за убавина „Estetik Slim Studio“

kupi na popust
150 ден.
- 57 % попуст од 350 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

За само 100 ден. добивате миење, третман (шампон + маска) за ревитализација на косата плус фенирање во фризерскo-козметички салон “Royal Beauty".Не го пропуштајте овој неверојатен попуст од 71%

kupi na popust
100 ден.
- 71 % попуст од 350 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Уживајте во свежиот воздух, во густата букова и аришова шума изолирани од градската врева! За само 600 ден. добивате едно ноќевање за едно лице со појадок. Искористете го попустот од 50% во мотел-ресторан “Осоговски Конак“

kupi na popust
600 ден.
- 50 % попуст од 1200 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Освежувач и навлажнувач на воздух за само 230 ден! Искористете го попустот од 41% и прочистете го воздухот во вашиот дом или канцеларија! 

kupi na popust
230 ден.
- 41 % попуст од 390 ден.
Купи до 28.11.2014 19:00

 Со бесплатен купон и доплата од само 1900 денари добивате чоколадна фонтана со овошје и колачиња по избор идеална за секаков вид на прослави! Искористете го овој промотивен попуст од 37% овозможен од тимот на „Среќни моменти“ и добијте дополнителен попуст на останатите услуги!

kupi na popust
 Купон
- 37 % попуст од 3000 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Луксузен со веднаш видливи резултати anti-age третман на Вашето лице на 51% попуст во салонот за убавина „Весна Висаж“! 590 денари за комплетен, класичен, освежителен третман на лице со Afrodita Cosmetics (Cheyenne со ензимски пилинг, ампули и неколку видови маски) изработен од врвни професионалци

kupi na popust
590 ден.
- 51 % попуст од 1200 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Направете го најдобриот маникир и педикир од најдобрите професионалци со производите на Словенската козметика „Afrodita“ на 53% попуст! За само 470 денари добивате убаво и квалитено средени раце и стапала + лакирање со лак од брендот „Holywood nails“ во Салонот за убавина „Весна Висаж“

kupi na popust
470 ден.
- 53 % попуст од 1000 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Направете необично освежување на Вашата коса со плетенка за само 190 денари! Искористете го попустот од 53% и имајте убаво собрана коса од професионалци во Салонот за убавина „Весна Висаж“

kupi na popust
190 ден.
- 53 % попуст од 400 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Вивнете во височините и доживејте ја Македонија од еден поубав агол со најискусните и најдобри пилоти на параглајдер во регионот! Параглајдерски тандем лет на Водно, Скопска Црна гора или Крушево со мастер инструктор за само 2500 денари! Искористете го попустот од 50% за вистинско адреналинско доживување со училиштето за екстремни спортови „ACRO MACEDONIA“

kupi na popust
2500 ден.
- 50 % попуст од 5000 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Искористете го попустот од 54% и одморете се во прекрасниот хотел „Мaria - Antoaneta Residence“ Банско! За само 1295 ден. добивате ноќевање за едно лице на база All Inclusive + бесплатно користење на базен (внатрешен и надворешен), сауна, парна бања, фитнес сала. Пружете си себеси вистинско уживање и посетете го Банско и во овој период од годината!

kupi na popust
1295 ден.
- 54 % попуст од 2790 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Ноќевање за еден во современо опремени апартмани, LCD тв, интернет, комплетно опремена кујна, балкон, поглед кон жичарата и градот, место за ски опрема, греење на панели на струја, сопствен паркинг на 43% попуст. Со купон од 70 денари и доплата од 390 денари имајте прекрасен одмор во апартмани „Винце“ во етно градот Крушево

kupi na popust
70 ден.
- 43 % попуст од 800 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Со купон од 90 денари и доплата од 500 денари добивате надградба на нокти (типси, гел лак или корекција на нокти) + декорација по Ваш избор + гратис Swarovski циркон на заб. Искористете го попустот од 61% и имајте уникатен изглед на Вашите нокти во студио за нокти „Nails by Mikuska“

kupi na popust
90 ден.
- 61 % попуст од 1500 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Искористете го попустот од 44% за подобро здравје за Вас и Вашиот партнер! За само 1000 денари добивате преглед, дијагностика и лекување на еден кондилом (генитална брадавица) со РТ (Радио Фрекфенција) и договор за понатамошно лекување во реномираната Дерматолошко естетска ординација „Дерма Плус“

kupi na popust
1000 ден.
- 44 % попуст од 1800 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Неверојатна понуда од „Мое Студио Дадар“ ! Обликувајте го Вашето тело со пакет од 9 најдобри третмани за слабеење (3 антицелулитни масажи, 3 LPG и 3 биолифтинг третмани) на 77% попуст!За само 1490 денари слабејте брзо и квалитетно

kupi na popust
1490 ден.
- 77 % попуст од 6500 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Направете го Вашиот момент ексклузивен и незаборавен со небески лампиони на 50% попуст! За само 155 денари добивате еден SKY LANTERN за незаборавно и луксузно доживување

kupi na popust
155 ден.
- 50 % попуст од 310 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Најефиксано Лифтинг решение! 70% попуст на 3 мезотерапија третмани без игла со коктел LIFT SOLUTION за длабинска ревитализација и интензивен лифтинг на кожата од “Дермабјути” по цена од 3150 ден. + ПОДАРОК гликолен пилинг

kupi na popust
3150 ден.
- 70 % попуст од 10500 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Одлична понуда за Вашите веѓи! За само 350 денари добивате обликување и боење (со специјална боја) на веѓи. Искористете го неверојатниот попуст од 50% и имајте совршен изглед од „Мое Студио Дадар“

kupi na popust
350 ден.
- 50 % попуст од 700 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Дознајте што Ви предодредил датумот на раѓање за само 690 денари. Искористе 58% попуст за изработка на нумеролошка карта од најдобриот дипломиран астролог Тодорка Дора Георгиева

kupi na popust
690 ден.
- 77 % попуст од 3000 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Луксузен комплетен класичен третман на лице на неверојатен попуст од 50%. За само 250 денари добивате површинска и длабока акција за подмладување на Вашата кожа на лицето во козметичко студио „ПИКОЛА КАРА“

kupi na popust
250 ден.
- 50 % попуст од 500 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Примамлива женска понуда за чиста, мека и сјајна кожа на 65% попуст! За само 390 денари добивате целосна депилација за жени, топла или ладна по Ваш избор во козметичко студио „Пикола Кара“

kupi na popust
390 ден.
- 65 % попуст од 1100 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

51% попуст или само 320 ден. за шеќерна депилација на регија: нозе + интима во салонот за убавина "Lady - M"

kupi na popust
320 ден.
- 51 % попуст од 650 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

52% попуст или само 240 ден. на шеќерна депилација на регија: раце + пазуви + надусници во салонот за убавина "Lady - M"

kupi na popust
240 ден.
- 52 % попуст од 500 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

50% попуст или само 250 ден. на траен лак на природни нокти по избор: на раце или нозе + декорација во салон за убавина “Lady - M“

kupi na popust
250 ден.
- 50 % попуст од 500 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Уживајте во топлите бањи на недопрената природа во северна Грција на 50% попуст! Платете само 1775 денари и добијте ноќевање со појадок за две лица, сопствен бесплатен паркинг, соба за багаж, градина со елементи за скара, Wi-Fi интернет, бесплатно кафе во текот на целиот ден и уште многу други работи во преубавиот хотел „Almopia 3*“во Лутраки

kupi na popust
1775 ден.
- 50 % попуст од 3550 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

За мазна и мека кожа, со свиленкаст сјај! Искористете го попустот од 54% на депилација на цело тело. За само 650 денари добивате депилација со топол восок на раце, нозе, интима и пазуви во реномираното "Мое студио Дадар"

kupi na popust
650 ден.
- 54 % попуст од 1400 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Искористете го попустот од 61% за шишање, третман за регенерација на сува и оштетена коса и фенирање во најдоброто „Мое Студио Дадар“ За само 390 денари направете го најдобриот третман на Вашата коса!

kupi na popust
390 ден.
- 61 % попуст од 1000 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Неповторливо уживање погодно токму за овој период од годината! Посетете ги Огњановските минерални бањи и одморете се во прекрасниот хотел „Petreliiski“! Искористете го попустот од 62% и добијте 2 ноќевања за едно лице со појадок и вечера + бесплатно користење на базен со топла минерална вода, сауна и парна бања за само 2356 ден.

kupi na popust
2356 ден.
- 62 % попуст од 6200 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Неповторливо уживање погодно токму за овој период од годината! Посетете ги Огњановските минерални бањи и одморете се во прекрасниот хотел „Petreliiski“! Искористете го попустот од 33% и добијте 3 ноќевања за две лица со појадок и вечера + бесплатно користење на базен со топла минерална вода, сауна и парна бања за само 6200 ден. 

kupi na popust
6200 ден.
- 33 % попуст од 9300 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Искористете го неверојатниот попуст од 77%, дознајте интереси работи за Вас и добијте насока за иднината! Изработка на лична (детална) натална карта со помош на дипломираниот астролог Тодорка Дора Георгива за само 690 денари.

kupi na popust
690 ден.
- 77 % попуст од 3000 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Искористете го попустот од 44% и направете комплетно перење на Вашиот автомобил во овие есенски денови! За само 200 денари добивате миење и заштита со восок и специјално средство за бандажи, целосно внатрешно и надворешно перење во најдобрата авто перална „Бубе“

kupi na popust
200 ден.
- 56 % попуст од 450 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Направете полирање со најновата НАНО технологија на Вашиот автомобил со специјално средство „POLISH EXPRESS“ од најдобрата марка на средства за одржување на автомобили „MA-FRA“ на 44% попуст. За само 790 денари добивате долготрајна заштита на бојата на возилото во авто перална „Бубе“

kupi na popust
790 ден.
- 44 % попуст од 1400 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Посетете го Банско овој период од годината! За само 625 ден. (10 евра) добивате 1 ноќевање за едно лице со појадок. Искористете го попустот од 50% во СПА Хотел “Дана“

kupi na popust
635 ден.
- 50 % попуст од 1270 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Одлична понуда за најефективна и блескава насмевка на Вашето лице на 50% попуст! За само 1500 денари добивате неинвазивна метода на белење на забите со полирање во ПЗУ "Д-р Грижу"

kupi na popust
1500 ден.
- 50 % попуст од 3000 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Октомври и ноември во преубавиот етно град Крушево на 42% попуст! Со купон од 50 денари и доплата од 300 денари добивате ноќевање за едно лице во убаво наместен апартман со посебен влез, кујна, купатило, бесплатен интернет, кабелска телевизија, ДВД и компјутер во апартмани „Никола“ Крушево

kupi na popust
50 ден.
- 42 % попуст од 600 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Искористете го попустот од 33% и одморете се во прекрасниот хотел „Green Peace Spa“ - Банско! Добивате ноќевање за едно лице со појадок и вечера + бесплатно користење на базен со топла минерална вода до 35°C и сауна за само 1116 ден. (18 евра). Заборавете за момент на секојдневните грижи и пружете си себеси вистинско уживање во недопредната природа на Пирин планина! 

kupi na popust
1116 ден.
- 33 % попуст од 1674 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

За здрави заби и блескава насмевка! Искористете го попустот од 82%, платете само 390 денари и добијте пломбирање на заб со порцеланска пломба од најновата генерација на НАНО композит, преглед со најнова интраорална камера и полирање на заби до висок сјај во „Д-р Грижу“

kupi na popust
390 ден.
- 82 % попуст од 2200 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Преглед со интраорална камера, чистење на забен камен, чистење на гингивални џебови, полирање на заби, третман на осетливи заби и заштита на заби од кариес со Helioseal на 84% попуст. За само 390 денари имајте здрави, сјајни и бели заби во "Д-р Грижу"

kupi na popust
390 ден.
- 84 % попуст од 2500 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

 Преведување на сите видови судски материјали од англиски на македонски јазик и обратно од овластен судски преведувач м-р Јулија Крстевска! Искористете го попустот од 50% и со купон од 60 ден. и доплата од 140 ден. добијте професионален и брз превод! 

kupi na popust
60 ден.
- 50 % попуст од 400 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Размислувате за работа и образование во Канада? Школото за англиски јазик „Fonema“ ви нуди изработка на целосно портфолио потребно за аплицирање во најновиот и најбрзиот систем за добивање работа и иселеничка виза во Канада “Express Entry Visa Canada“. Искоритстете го попустот од 52% и со купон од 350 ден. и доплата од само 1990 ден. бидете чекор поблизу до остварување на вашите соништа! 

kupi na popust
350 ден.
- 52 % попуст од 5000 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Најевтиното сместување во Банско за оваа сезона! Ноќевање за едно лице + бесплатен чај и кафе преку целиот ден, бесплатен паркинг, интернет, кабелска телевизија и вклучена туристичка такса за само 495 денари (8 евра) во прекрасната „Vila Verde“. Искористете го попустот од 40% и имајте убав одмор

kupi na popust
495 ден.
- 43 % попуст од 868 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

СТОП за остеопорозата! 67% попуст или 990 ден. за специјалистички преглед со стручно мислење за остеопороза + дензитометрија (прецизна дијагноза за остеопороза, проценка на коскена густина на колкови и рбет) во „RES HUMANA“

kupi na popust
990 ден.
- 67 % попуст од 3000 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

62% попуст или само 990 ден. за комплетен специјалистички преглед со скрининг на дебело црево (за превенција од карцином). Погрижете се за Вашето здравје во реномираната поликлиника „RES HUMANA“

kupi na popust
990 ден.
- 62 % попуст од 2580 ден.
Купи до 28.11.2014 23:59

Релаксација и уживање во Охрид во преубавата „Вила МИЛКА“! Искористете го попустот од 50% во лускузната „Вила МИЛКА“ и платете само 1495 ден. за ноќевање во апартман за двајца со вклучен појадок + можност за рекреирање покрај базенот и џакузито во вилата

kupi na popust
1495 ден.
- 50 % попуст од 2990 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Вашето здравје е најважно! Искористете го попустот од 33% и за само 800 денари направете преглед и консултација за полово преносливи болести во реномираната Дерматолошко естетска ординација "Дерма Плус"

kupi na popust
800 ден.
- 33 % попуст од 1200 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Трајна епилација со Medio Star NExT ласер на 40% попуст! За само 1200 денари ослободете се безболно и трајно од несаканите влакна засекогаш во реномираната дерматолошко естетска ординација „Дерма Плус“

kupi na popust
1200 ден.
- 23 % попуст од 1550 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Ноќевање за две лица во двокреветна соба со појадок + бесплатен паркинг, неограничено користење на WI-Fi интернет + одлична можност да се сместите за време на концертот на IL DIVO на 50% попуст! За само 1240 денари (20 евра) добивате удобно сместување во преноќиште „Конак Стара Планина“ - Белград

kupi na popust
1240 ден.
- 50 % попуст од 2480 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Кристално чисто лице за блескава убавина! Искористете го попустот од 60% на комплетен третман на дијамантска микродермоабразија по цена од 999 денари во дерматолошко естетска ординација ДЕРМА ПЛУС

kupi na popust
999 ден.
- 60 % попуст од 2500 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Ноември во Охрид! Со купон од 50 ден. и доплата од само 300 ден. добивате ноќевање за едно лице во Вила „Никола“.  Искористете го попустот од 22% и уживајте во боите на есента на само чекор од Охридското езеро во прекрасна и идилична атмосфера!

kupi na popust
50 ден.
- 22 % попуст од 450 ден.
Купи до 26.11.2014 23:59

Искористете го попустот од 51% и имајте прекрасно средени нокти! Со купон од 90 денари и доплата од 500 денари добивате професионална изработка на наливни нокти во АКРИЛ техника French manicure (pink & white) + декорација по Ваш избор (Рачно цртање "One stroke", Циркони и најново декорација со “Фолија“ (златна, сребрена, тонирана...)) + премачкување на кутикули во студио за „VIS VIVER NAIL ART“

kupi na popust
90 ден.
- 51 % попуст од 1200 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Со купон од 80 ден. и доплата од само 220 ден. добивате еден час индивидуална подготовка по англиски јазик за област и возраст која вам ви е потребна! М-р Јулија Крстевска ќе ви помогне на забавен и едукативен начин да ги совладате сите јазични препреки и бариери. Искористете го попустот од 50% и владејте со еден од најзборуваните јазици во светот! 

kupi na popust
80 ден.
- 50 % попуст од 600 ден.
Купи до 28.11.2014 17:00

Неверојатна можност за инвестирање во вашата иднина! Искористете го попустот од  50% , и со купон од 80 ден. и доплата од само 220 ден. добијте еден час подготовка за полагање на TOEFL, IELTS или ESL. M-р Јулија Крстевска ќе ви помогне да бидете чекор поблизу до вашата успешна кариера и да добиете еден од најпризнатите сертификати за познавање на англискиот јазик на најлесниот можен начин! 

kupi na popust
80 ден.
- 50 % попуст од 600 ден.

Кликни Like

Поддржи не !
like us