bagatela.mk

Приказ:

lista so popusti mapa so popusti tabela po kategorii
 
Купи до 29.09.2014 00:00

Модерен и симпатичен комплет сребрен накит со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Drop, боја Aurora Borealis за само 1560 ден. Бесплатна испорака!

wow
1560 ден.
- 46 % попуст од 2910 ден.
Купи до 24.09.2014 23:59

11-ти октомври поминете го во Банско во одличниот хотел „Perun Lodge Luxury Mountain Resort 5*“! Искористете го попустот од 34% преку туристичката агенција „БИСЕР ПРОМ“ и платете само 2499 ден. за 2 ноќевања со појадок и вечера со вклучен превоз до Банско + користење на спа центарот на хотелот (базен, сауна, џакузи и парна бања)

kupi na popust
2499 ден.
- 34 % попуст од 3800 ден.
Купи до 26.09.2014 23:59

Одлична понуда за здраво, витко и совршено обликувано тело! Неверојатни 89% попуст на пакет 30 третмани за слабеење (10 кавитации, 10 чоколаден врапинг и 10 стимулации) во реномираниот Салон за убавина "Тренд Ас" за само 3200 ден.

kupi na popust
3200 ден.
- 89 % попуст од 28000 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Адреналински тродневен престој на Тара со вклучен рафтинг (можност за сафари / hiking), пет богати оброка, комплетна рафтинг опрема, лиценциран водич и вклучена туристичка такса. Со купон од само 155 ден. и доплата од 4030 ден. (65 евра) по лице искористете го попустот од 10% во рафтинг кампот “Три воденице“ и уживајте во оваа несекојдневна авантура (за група од 10 луѓе и повеќе следува дополнителен 10% попуст)

kupi na popust
155 ден.
Купи до 26.09.2014 23:59

Специјална понуда за 11 Октомври за областа Епир (Ѓирокастро- Саранда- Игуменица- Јанина)! Со купон од 0 ден. и доплата во агенцијата 3850 ден. (62 евра) добивате 2 ноќевања за 1 лице со појадок во хотел 3*, превоз до наведената дестинација со високо- туристички автобус, пратител за време на целото патување и организација и реализација на патувањето. Искористете го попустот од 10% во туристичка агенција “Vior 2"

kupi na popust
 Купон
- 10 % попуст од 4278 ден.
Купи до 26.09.2014 23:59

Со купон од 30 ден. и доплата од 100 ден. добивате 1 час билјард + 2 цедевити. Искористете го попустот од 38% во "Max Pool Cafe"

kupi na popust
30 ден.
- 38 % попуст од 210 ден.
Купи до 26.09.2014 23:59

Симнете го вишокот килограми и изгледајте заводливо и привлечно! 90% попуст на пакет третмани за слабеење: 4 боди врапинг, 4 боди мастер, 4 боди терм, 4 Crazy Fit во "Стива Ви" за само 650 ден.

kupi na popust
650 ден.
- 90 % попуст од 6200 ден.
Купи до 25.09.2014 23:59

РОДЕНДЕН ВО ИГРОТЕКА ПРИКАЗНА за месец ОКТОМВРИ 1000 ден.!Со бесплатен купон добивате попуст за целосно организиран детски роденден за Вашето дете

kupi na popust
 Купон
Купи до 22.09.2014 23:59

59% попуст или само 290 ден. за маникир и педикир во салонот за убавина "Стива Ви"

kupi na popust
290 ден.
- 59 % попуст од 700 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Искористете го попустoт од 61% и посетете го салонот за убавина „Стива Ви“. За само 350 ден. добивате ароматерапија (пилинг, масажа, маска и крема за чисто и здраво лице) + гратис депилација на надусници или обликување на веѓи. Блеснете во полн сјај и изгледајте совршено

kupi na popust
350 ден.
- 61 % попуст од 900 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

60 минутна кашмир масажа на цело тело со исклучителен ефект за нега на кожата за само 390 денари! Искористете го попустот од 71% во „Витасол“

kupi na popust
390 ден.
- 71 % попуст од 1350 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Вашето здравје е најважно! Искористете го попустот од 33% и за само 800 денари направете преглед и консултација за полово преносливи болести во реномираната Дерматолошко естетска ординација "Дерма Плус"

kupi na popust
800 ден.
- 33 % попуст од 1200 ден.
Купи до 25.09.2014 23:59

Луксузен со веднаш видливи резултати anti-age третман на Вашето лице на 41% попуст во салонот за убавина „Весна Висаж“! 1190 денари за комплетен, класичен, освежителен третман на лице со Afrodita Cosmetics (Cheyenne со ензимски пилинг, ампули и неколку видови маски) изработен од врвни професионалци

kupi na popust
1190 ден.
- 41 % попуст од 2000 ден.
Купи до 23.09.2014 17:00

Подарете и здравје на вашата коса! Искористете го попустот од 50% и за само 250 ден. добијте ревитализирачки третман на сува и оштетена коса + обликување во Фризерското Студио „ELENI“! 

kupi na popust
250 ден.
- 50 % попуст од 500 ден.
Купи до 23.09.2014 17:00

Прекрасен изглед со потполно нов сјај! Искористете го попустот од 50% и за само 500 ден. добијте миење со масажа на скалп + шишање + третман за сува и оштетена коса + фенирање во Фризерско Студио „ELENI“. Подарете и го на вашата коса третманот кој го заслужува! 

kupi na popust
500 ден.
- 50 % попуст од 1000 ден.
Купи до 23.09.2014 17:00

Блеснете со нов изглед и потполно нов сјај! Искористете го попустот од 42% и за само 700 ден. добијте миење со масажа на скалп + шатирање + третман за сува и оштетена коса + фенирање во Фризерско Студио „ELENI“. Подарете и го на вашата коса третманот кој го заслужува! 

kupi na popust
700 ден.
- 42 % попуст од 1200 ден.
Купи до 23.09.2014 17:00

Прекрасно негувана и здрава коса со комплетно нов изглед! Искористете го попустот од 55% и за само 500 ден. добијте миење со масажа на скалп + фарбање + третман за сува и оштетена коса + фенирање во Фризерско Студио „ELENI“. Подарете и го на вашата коса третманот кој го заслужува! 

kupi na popust
500 ден.
- 55 % попуст од 1100 ден.
Купи до 23.09.2014 23:00

Сеуште имате бел тен? Или веќе сте исончани и сакате да ја задржите Вашата боја? Новоотворениот салон „SOLA FAKTOR“ Ви овозможува неверојатен попуст од 73% и за само 60 ден. Ви нуди 9 мин. турбо солариум! Имајте го посакуваниот тен и во есенските денови!

kupi na popust
60 ден.
- 73 % попуст од 225 ден.
Купи до 25.09.2014 23:59

За само 1670 денари добијте го надобриот пакет за Вашата коса. Искористете го попустот од 44% за шатирање со фолија, третман на коса со кератинска маска, миење, масажа на скалп, и фенирање од професионален тим во Салонот за убавина „Весна Висаж“

kupi na popust
1670 ден.
- 44 % попуст од 3000 ден.
Купи до 26.09.2014 23:59

Дводневен празничен супер шопинг во Софија на 11.10.2014 год.! За само 2599 ден. добивате шопинг во т.ц Сердика и стариот Мall, посета на Paradise Shoping Centar, 1 ноќевање со појадок во хотел “Hemus“ во Софија и превоз со туристички автобус, минибус. Искористете го попустот од 10% во туристичка агенција “Скобул“

kupi na popust
2599 ден.
- 10 % попуст од 2899 ден.
Купи до 24.09.2014 23:59

Трајна епилација со Medio Star NExT ласер на 40% попуст! За само 1200 денари ослободете се безболно и трајно од несаканите влакна засекогаш во реномираната дерматолошко естетска ординација „Дерма Плус“

kupi na popust
1200 ден.
- 23 % попуст од 1550 ден.
Купи до 24.09.2014 23:59

Направете необично освежување на Вашата коса со плетенка за само 230 денари! Искористете го попустот од 43% и имајте убаво собрана коса од професионалци во Салонот за убавина „Весна Висаж“

kupi na popust
230 ден.
- 43 % попуст од 400 ден.
Купи до 25.09.2014 23:59

Направете го најдобриот маникир и педикир од најдобрите професионалци со производите на Словенската козметика „Afrodita“ на 51% попуст! За само 590 денари добивате убаво и квалитено средени раце и стапала + лакирање со лак од брендот „Holywood nails“ во Салонот за убавина „Весна Висаж“

kupi na popust
590 ден.
- 51 % попуст од 1200 ден.
Купи до 25.09.2014 23:59

За само 590 денари имајте мазна и убава кожа без алергии или било какви иритации! Искористете го попустот од 51% за топла или ладна депилација изработена од професионалци на раце и нозе или пола раце, пола нозе и интима со восок за само една употреба во салонот за убавина „Весна Висаж“

kupi na popust
590 ден.
- 51 % попуст од 1200 ден.
Купи до 25.09.2014 23:59

50% попуст или само 140 ден. за билет за комедијата „Важно е да се викаш Ернест“ во понеделник, 29-ти септември. Искористете го попустот и уживајте во одличната актерска игра на актерите од Театар Комедија

kupi na popust
140 ден.
- 50 % попуст од 280 ден.
Купи до 25.09.2014 23:59

Омбре во раце на професионален тим! Следете го модниот тренд и истакнете ја својата убавина без оштетување на Вашата косата! За само 1680 денари добивате омбре фарбање + миење + кератинска маска за сјајна коса + ампула за ревитализација на влакното + шишање + фенирање! Искористете го попустот од 33% во салон за убавина „Весна Висаж“

kupi na popust
1680 ден.
- 33 % попуст од 2500 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Спа уживање во одличниот хотелски комплекс со минерални извори „Chernia Kos“ во прекрасниот планински предел на с. Огненово, Бугарија. Искористете го попустот од 50% и платете само 1426 ден. (23 евра) за ноќевање за двајца со појадок и вечера + користење на услугите во спа центарот

kupi na popust
1426 ден.
- 50 % попуст од 2852 ден.
Купи до 25.09.2014 23:59

Искористете го попустот од 38% за сосема нов и поубав изглед на Вашата коса од врвни професионалци! За само 1540 денари добивате фарбање на корен со професионална фарба за коса „REVLON“, миење, третман на коса со кератинска маска, масажа на скалп, шишање и фенирање во салонот за убавина „Весна Висаж“

kupi na popust
1540 ден.
- 38 % попуст од 2500 ден.
Купи до 25.09.2014 23:59

За само 950 денари добивате миење, третман на коса со кератинска маска, ампула за ревитализација, шишање и фенирање од врвни професионалци во Салонот за убавина „Весна Висаж“. Искористете го попустот од 37% и имајте нов поубав изглед со овој целосен третман и нега на Вашата коса со докажан квалитет!

kupi na popust
950 ден.
- 37 % попуст од 1500 ден.
Купи до 25.09.2014 00:00

Романтична и впечатлива огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристал, модел Moon, боја Aurora Borealis за само 840 ден. Бесплатна испорака!

wow
840 ден.
- 51 % попуст од 1720 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Обликувајте го Вашето тело со најдобрите во фитнес центар „БУДО“! 30% попуст или 700 ден. за месечна членарина за фитнес со неограничен број на посети

kupi na popust
700 ден.
- 30 % попуст од 1000 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Научете да танцувате! 50% попуст или само 700 денари за двајца на првиот месец за почетен курс по танцување во танцов клуб „DANCE“

kupi na popust
700 ден.
- 50 % попуст од 1400 ден.
Купи до 25.09.2014 00:00

Урбан и модерен комплет сребрен накит со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, боја Black Diamond за само 1590 ден. Бесплатна испорака!

wow
1590 ден.
- 47 % попуст од 2970 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

30% попуст на првата рата на часови по флејта од Центар за креативни курсеви “Кариера Плус“ за 5425 ден.

kupi na popust
5425 ден.
- 30 % попуст од 7750 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

30% попуст на првата рата на курсот “Актерска игра“ од Центар за креативни курсеви “Кариера Плус“ за 5425 ден.

kupi na popust
5425 ден.
- 30 % попуст од 7750 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Блеснете со витка фигура и заводлива линија! Со купон од 300 ден. и доплата во салонот 3000 ден. добивате 45% на пакет третмани за слабеење (по избор) во салон за убавина "Сандра Ексклузив"

kupi na popust
300 ден.
- 45 % попуст од 6000 ден.
Купи до 23.09.2014 23:00

СУПЕР ПРОМОТИВЕН ПОПУСТ од 67% на свадбен пакет за сите идни невести и младоженци! Добијте комплетно дигитално снимање со целосна компјутерска обработка, фотографирање, уникатно рачно изработени свадбени покани, бонови за ручек-вечера, фото албум, фотосесија на локација по избор и два двд комплета за само 2000 ден! Дозволете му на фото студиото „CITY PLUS“ да ги овековечи Вашите најдраги моменти со фотографски спомени!

kupi na popust
2000 ден.
- 67 % попуст од 6000 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Кажете им збогум на крварењето од непцето, на лошиот здив, на бактериите, вирусите и габичките во устата, на испуканите усни, на кариесот со новиот револуционерен антиоксидантен гел “НБФ Гингивал“ за само 200 денари! Искористете го попустот од 52% за здрави усни и широка насмевка

kupi na popust
200 ден.
- 52 % попуст од 420 ден.
Купи до 23.09.2014 23:00

Супер промотивна есенска понуда од хотел „Winslow Infinity & SPA“! За само 1364 ден. (22 евра) по лице добивате ноќевање на база на All inclusive + бесплатно користење на базен со топла минерална вода, фитнес сала, сауна, лежалки, џакузи, парна бања и Wi-fi. Искористете го октомврискиот попуст од 50% и уживајте во планинската идила на Банско!

kupi na popust
1364 ден.
- 50 % попуст од 2728 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Искористете го попустот од 51% во студиото за нокти „NIKA nails“! Со купон од 90 ден. и доплата од 500 ден. добивате целосен маникир и гелна капка на Вашите нокти со светски познатите марки „O.P.I.“ и „Professional“ + декорација по избор

kupi na popust
90 ден.
- 51 % попуст од 1200 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 400 ден. добивате педикир со траен гел лак. Искористете го попустот од 59% во салонот за убавина “Сандра Ексклузив“

kupi na popust
50 ден.
- 59 % попуст од 1100 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Почуствувајте ја убавината на Пирин Планина и поминете незаборавни денови во хотелот "Casa Кarina" во Банско. За само 1364 ден. (22 еврa) добивате 1 ноќевање за едно лице на база ALL INCLUSIVE + бесплатно користење на внатрешен базен, сауна, парна бања и фитнес сала. Искористете го попустот од 50% и имајте незаборавно уживање

kupi na popust
1364 ден.
- 50 % попуст од 2728 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Со купон од 30 ден. и доплата во салонот 200 ден. добивате арганов третман за сува и оштетена коса (арганов шампон, арганова маска, арганово масло) + фенирање. Искористете го попустот од 67% во салонот за убавина “Сандра Ексклузив“

kupi na popust
30 ден.
- 67 % попуст од 700 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Имајте убави, квалитетни и препознатливи нокти на 51% попуст! Со купон од 90 ден. и доплата од 300 ден. во студиото за нокти „NIKA nails“ добивате маникир со гел лак на раце со светски познатите марки „O.P.I.“ и „Professional“ + декорација по избор

kupi na popust
90 ден.
- 51 % попуст од 800 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

30% попуст на првата рата на курсот TВ новинарство од Центар за креативни курсеви “Кариера Плус“ за 4165 ден.

kupi na popust
4165 ден.
- 30 % попуст од 5950 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

 За само 1488 ден. (24 еврa) добивате 1 ноќевање за едно лице на база ALL INCLUSIVE + бесплатно користење на внатрешен базен, сауна, парна бања и фитнес сала. Искористете го попустот од 50% и имајте незаборавно уживање во хотелот "Casa Кarina" во Банско

kupi na popust
1488 ден.
- 50 % попуст од 2976 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

За само 330 ден. добивате целосна депилација на Вашето тело (топол восок) во фризерско - козметичко студио „Стеси“. Имајте чиста и сјајна кожа и искористете го попустот од 56%

kupi na popust
330 ден.
- 56 % попуст од 750 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Само 600 денари за омбре фарбање или шатирање (со фолии) по избор + миење со маска за сјај на коса + фенирање! Искористете го попустот од 57% во фризерско - козметичко студио „Стеси“

kupi na popust
600 ден.
- 57 % попуст од 1400 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Ноќевање за две лица во двокреветна соба со појадок + бесплатен паркинг, неограничено користење на WI-Fi интернет + одлична можност да се сместите за време на концертот на IL DIVO на 50% попуст! За само 1240 денари (20 евра) добивате удобно сместување во преноќиште „Конак Стара Планина“ - Белград

kupi na popust
1240 ден.
- 50 % попуст од 2480 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Кристално чисто лице за блескава убавина! Искористете го попустот од 60% на комплетен третман на дијамантска микродермоабразија по цена од 999 денари во дерматолошко естетска ординација ДЕРМА ПЛУС

kupi na popust
999 ден.
- 60 % попуст од 2500 ден.
Купи до 23.09.2014 17:00

Иднината на вашето дете е во ваши раце, затоа овозможете му интегриран и правилен развој! Едукативниот центар „Светилник“ ви нуди СТИМУЛАТИВНА ПРОГРАМА ЗА МАЛИ ДЕЦА ОД 3 ДО 5 ГОДИНИ за само 1600 ден. Искористете го попустот од 11% и со купон од 0 ден. дозволете му на вашето дете правилно да го канализира целиот свој вроден потенцијал! 

kupi na popust
 Купон
- 11 % попуст од 1800 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Со купон од 0 ден. добивате 25% на џетсетерска тура низ Италија (Милано - Ст.Тропе - Кан - Ница - Монте Карло - Монако - Милано) за термин по избор (2, 9, 16 или 23 Октомври). Искористете го попустот во туристичка агенција “Орфеј“ и платете 37.138 ден (599 евра) за неповторливата и луксузна џетсетерска тура

kupi na popust
 Купон
- 25 % попуст од 49538 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Примамлива женска понуда за убава сјајна коса! За само 300 ден. добивате третман „HYDRA RESCUE“ - Revlon за сува и оштетена коса (шампон + маска + unique1) + фенирање. Искористете го попустот од 65% во фризерско - козметичко студио „СТУДИО М2“

kupi na popust
300 ден.
- 65 % попуст од 850 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Понуда за неверојатен сјај и совршен изглед на Вашата коса! Искористете го попустот од 51% и за само 170 денари добијте фенирање со вклучено миење, масажа на скалп и маска за ревитализација на косата од мед и млеко во фризерски салон “СТУДИО М2“

kupi na popust
170 ден.
- 51 % попуст од 350 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Дајте и ја потребната свежина на Вашата коса! За само 800 денари добивате шатирање (со фолии) + прелив + фенирање. Искористете го попустот од 56% и посетете го фризерскиот салон „Студио М2“

kupi na popust
800 ден.
- 56 % попуст од 1800 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Со купон од 50 ден. и доплата од само 200 ден. добивате масажа на грб, врат и раце со етерични масла. Искористете го попустот од 50% и релаксирајте се во "Сандра Ексклузив"

kupi na popust
50 ден.
- 50 % попуст од 500 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Со купон од 200 ден. и доплата во салонот 1500 ден. добивате 58% на пакет третмани за слабеење: 5 кавитации, 5 стимулации и 5 антицелулитни масажи во салон за убавина "Сандра Ексклузив"

kupi na popust
200 ден.
- 58 % попуст од 4000 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Само 200 денари за чаша во боја со принт (слика, текст, дизајн и/или апликација) по Ваш избор! Искористете го попустот од 33% во „Royal Art“ и добијте чаша направена со ваша замисла

kupi na popust
200 ден.
- 33 % попуст од 300 ден.
Купи до 24.09.2014 00:00

Комплет сребрени обетки и огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Teardrop боја Golden Shadow за само 1980 ден. Бесплатна Испорака!

wow
1980 ден.
- 48 % попуст од 3810 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

СЕПТЕМВРИСКА И ОКТОМВРИСКА ХИТ РОДЕНДЕНСКА ПОНУДА НА 62% ПОПУСТ ОД ИГРОТЕКАТА „ВО СВЕТОТ НА ДЕЦАТА“! Искористете го попустот и платете само 950 ден. за прослава на роденден + CD од роденденот + магионичарски трикови + маскота по избор

kupi na popust
950 ден.
- 62 % попуст од 2500 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

30% попуст на првата рата на курсот “Нашминкај се сам“ од Центар за креативни курсеви “Кариера Плус“ за 3465 ден.

kupi na popust
3465 ден.
- 30 % попуст од 4950 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

30% попуст на првата рата на курсот за фризури “Гламур бекстејџ“ од Центар за креативни курсеви “Кариера Плус“ за 7595 ден.

kupi na popust
7595 ден.
- 30 % попуст од 10850 ден.
Купи до 26.09.2014 23:59

Луксузно уживање или ноќевање за едно лице со појадок, ручек и вечера, користење на затворен базен, сауна, арома сауна, парна бања, 25 % попуст во СПА центарот, собна послуга, перење и пеглање, сопствен бесплатен паркинг, рент-а-кар, детски клуб, сала за билијард и пикадо за само 1178 денари (19 евра). Искористете го попустот од 52% и имајте вистинско уживање во хотел „Grand Royal Apartment Complex & SPA“ Банско

kupi na popust
1178 ден.
- 53 % попуст од 2500 ден.
Купи до 25.09.2014 23:59

РОДЕНДЕН ВО ИГРОТЕКА ПРИКАЗНА за месец ОКТОМВРИ 1000 ден.!Со бесплатен купон добивате попуст за целосно организиран детски роденден за Вашето дете

kupi na popust
 Купон
Купи до 22.09.2014 23:59

30% попуст на првата рата на курсот Моден дизајн 2 од центар за креативни курсеви “Кариера плус“ за 6510 ден.

kupi na popust
6310 ден.
- 32 % попуст од 9300 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

30% попуст на првата рата на курсот "Life, Street & Travel фотографија" од Центар за креативни курсеви Кариера Плус за 5425 ден.

kupi na popust
5425 ден.
- 30 % попуст од 7750 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

250 ден. за резервен кетриџ за AquaSan филтерот за вода. Искористете го попустот од 49% во „Sky Shop“ и имајте здрава и чиста вода во Вашиот дом

kupi na popust
250 ден.
- 49 % попуст од 490 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

За совршен тен и камуфлажа на акни, испукани капилари, стрии и брчки! Познатата Coverderm финишинг пудра или Coverderm млеко за вадење шминка со гратис Coverderm коректор за само 499 ден. Искористете го попустот од 50% и посетете ја „Sky Shop“

kupi na popust
499 ден.
- 50 % попуст од 999 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Само 299 ден. за одличниот и квалитетен градник „Perfect Bra“. Дозволете си го најудобниот градник за совршено подигнување на градите и искористете го попустот од 62%

kupi na popust
299 ден.
- 62 % попуст од 790 ден.
Купи до 23.09.2014 00:00

Елегантен и модерен комплет сребрен накит од најновата колекцијана SWAROVSKI ELEMENTS, модел Spike боја Bermuda Blue за само 1880 ден. Бесплатна испорака!

wow
1880 ден.
- 51 % попуст од 3870 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

77% попуст или само 135 денари за универзален острач за острење на ножеви, ножици, секири, сатари, мотики и другите слични алати од „Sky Shop“. Имајте практичен додаток во Вашиот дом и купете острач со додаток за режење на плочки или додаток за острење на тешко достапни делови

kupi na popust
135 ден.
- 77 % попуст од 590 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

73% попуст или само 399 ден. за Laser Straight - лесно преносливиот апарат за ласерско нивелирање (идеален при закачување слики во домот, фиксирање на полици, плочки, висечки плакари, закачалки) од „Sky Shop“

kupi na popust
399 ден.
- 73 % попуст од 1490 ден.
Купи до 26.09.2014 23:59

Платете само 60 денари за најквалитетни слики со димензија по Ваш избор! Искористете го попустот од 50% и зачувајте ги Вашите најубави моменти преточени на најквалитетна фотографска хартија во фото студио „ДИЧО“

kupi na popust
60 ден.
- 50 % попуст од 120 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Посетете го Букурешт и дворците на Трансилванија (ДРАКУЛА – ТУРА) за 11-ти или 23-ти Октомври! Со купон од 0 ден. и доплата во агенцијата 3700 ден. добивате 2 ноќевања за едно лице со појадок, сместување во хотел со 3*** и превоз со високотуристички автобус. Искористете го овој попуст во туристичка агенција "Далас Унион Турс"

kupi na popust
 Купон
Купи до 23.09.2014 23:59

Пакет 30 ефикасни третмани за слабеење (10 стимулации, 10 боди врапинг и 10 ултразвук третмани) за 990 денари. Имајте совршено обликувано тело искористувајќи го попустот од 87% во салонот „Fashion & Vision“

kupi na popust
990 ден.
- 87 % попуст од 7500 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

За само 500 ден. добивате 10 стимулации! Искористете го попустот од 83% во салонот за убавина "Тим Бјути" и имајте заводливо тело и совршена линија

kupi na popust
500 ден.
- 83 % попуст од 3000 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Понуда за чиста, мазна и сјајна кожа! Само 190 денари или 53% попуст за депилација на нозе со препони во салон за убавина „Lotos EM“

kupi na popust
190 ден.
- 53 % попуст од 400 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Имајте затегнато, цврсто и заводливо тело! За само 900 ден. добивате 10 антицелулитни масажи. Искористете го попустот од 64% во салонот за убавина "Тим Бјути"

kupi na popust
900 ден.
- 64 % попуст од 2500 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Само за 250 ден. рекреирајте се по работните обврски со играње на тенис под рефлектори во периодот од 18:00 - 23:00 часот. Искористете го попустот од 38% и играјте еден час песочен тениски терен + топчиња и рекети во „Leontic sport“

kupi na popust
250 ден.
- 38 % попуст од 400 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

За само 600 ден. добивате шеќерна депилација на нозе, интима, раце и пазуви. Имајте мазна и сјајна кожа и искористете го попустот од 50% во салонот за убавина "Lady M"

kupi na popust
600 ден.
- 50 % попуст од 1200 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 250 ден. добивате козметички третман на лице (чистење со млеко, тонизирање со тоник, вапозон, механичко чистење на митесери, пилинг, масажа на лице, дарсонвал, маска според типот на кожа и завршна крема) . Имајте освежено, чисто и здраво лице и искористете го попустот од 70% во салонот за убавина "Сандра Ексклузив"

kupi na popust
50 ден.
- 70 % попуст од 1000 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 250 ден. добивате педикир (релаксирање на стапалата во морска сол и вода, пилинг, обработка на стапалата и ноктите, лакирање и завршен крем за хидратација и ревитализација). Искористете го попустот од 50% во салонот за убавина „Сандра Ексклузив“

kupi na popust
50 ден.
- 50 % попуст од 600 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

За само 250 ден. добивате витамински козметички третман на лице со хијалурон за еластичност и цврстина на Вашето лице во салонот за убавина „Estetik Slim Studio“. Освежете го Вашето лице и искористете го попустот од 79%

kupi na popust
250 ден.
- 79 % попуст од 1200 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Искористете го попустот од 54% и одморете се во прекрасниот хотел „Мaria - Antoaneta Residence“ Банско! За само 1295 ден. добивате ноќевање за едно лице на база All Inclusive + бесплатно користење на базен (внатрешен и надворешен), сауна, парна бања, фитнес сала. Пружете си себеси вистинско уживање и посетете го Банско и во овој период од годината!

kupi na popust
1295 ден.
- 54 % попуст од 2790 ден.
Купи до 22.09.2014 00:00

Елегантни и неодоливи обеткиод сребро со SWAROVSKI ELEMENTS кристали модел Triangle Mini боја aurora Borealis за само 1090 ден. Бесплатна испорака.

wow
1090 ден.
- 53 % попуст од 2320 ден.
Купи до 22.09.2014 00:00

Елегантен и неодолив сет од сребро со SWAROVSKI ELEMENTS кристали модел Triangle Mini боја aurora Borealis за само 1690 ден. Бесплатна испорака.

wow
1690 ден.
- 52 % попуст од 3540 ден.
Купи до 23.09.2014 17:00

Септември и октомври во Охрид! Со купон од 50 ден. и доплата од само 300 ден. добивате ноќевање за едно лице во Вила „Никола“.  Искористете го попустот од 22% и уживајте во боите на есента на само чекор од Охридското езеро во прекрасна и идилична атмосфера!

kupi na popust
50 ден.
- 22 % попуст од 450 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Имајте затегнато, цврсто и заводливо тело! Со купон од 30 ден. и доплата во салонот 100 ден. добивате 1 антицелулитна масажа. Искористете го попустот од 68% во салонот за убавина “Сандра Ексклузив“ и изгледајте совршено

kupi na popust
30 ден.
- 68 % попуст од 400 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Есен во Банско! Уживајте во одличниот хотел „Elegant LUX“ и платете само 15 евра или 930 ден. за ноќевање за едно лице во луксузен апартман со појадок + користење на СПА центарот (внатрешен минерален базен, инфрацрвена и финска саунa, џакузи, турска и парна бања), фитнес, паркинг, Wi-fi и детско катче

kupi na popust
930 ден.
- 35 % попуст од 1426 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Есен во Банско! Уживајте во одличниот хотел „Elegant LUX“ и платете само 20 евра или 1240 ден. за ноќевање за едно лице во луксузен апартман со појадок и вечера + користење на СПА центарот (внатрешен минерален базен, инфрацрвена и финска саунa, џакузи, турска и парна бања), фитнес, паркинг, Wi-fi и детско катче

kupi na popust
1240 ден.
- 35 % попуст од 1922 ден.
Купи до 24.09.2014 23:59

 Ноќевање со појадок и вечера + бесплатно користење на внатрешен базен со минерална вода темп. 32 степени, финската сауна, парна бања, руски туш, Wi- fi, паркинг, ДДВ, туристичка такса за само 1240 денари (20 евра). Чист планински воздух, тишина и опуштена атмосфера, во комбинација со модерен ентериер и совршена услуга за незаборавен одмор на планина на 50% попуст во хотел „Cornelia Golf & Sky & Spa“ Банско!

kupi na popust
1240 ден.
- 50 % попуст од 2480 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Уживање со ноќевање за едно лице на база All inclusive во луксузна соба за двајца, со вклучено бесплатно користење на базен со стаклен покрив, надворешно и внатрешно џакузи, инфраред и ароматична сауна, парна бања, детско катче, Wi-Fi, паркинг, осигурување и туристичка такса за само 1550 денари (25 евра). Искористете го попустот од 61% и луксузно уживајте во хотел „St. George ski & spa luxury resort“ Банско

kupi na popust
1550 ден.
- 52 % попуст од 3200 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Искористете го попустот од 64% и луксузно уживајте во хотел „St. George ski & spa luxury resort“ Банско! Ноќевање за едно лице на база HB (појадок и вечера) во луксузна соба, со вклучено бесплатно користење на базен со стаклен покрив, надворешно и внатрешно џакузи, инфраред и ароматична сауна, парна бања, детско катче, Wi-Fi, паркинг, осигурување и туристичка такса за само 1240 денари (20 евра)

kupi na popust
1240 ден.
- 57 % попуст од 2900 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Понуда за Пефкохори - Ханиоти - Грција! Не губете време барајќи сместување на денот на пристигање. Со купон од само 120 ден. и доплата од 496 денари (8 евра) по лице за трокреветен и четворокреветен апартман и 744 денари (12 евра) за двокреветен апартман уживајте на плажа и море

kupi na popust
120 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Превоз за Банско за 11-ти октомври! 25% попуст или 1860 ден. за организиран повратен автобуски билет Скопје - Банско - Скопје (10.10 - 12.10.2014 г.) преку туристичката агенција „БИСЕР ПРОМ“

kupi na popust
1860 ден.
- 25 % попуст од 2480 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Незаборавно луксузно уживање во одличниот „Uniqato Boutique Hotel“ во Банско! Платете 2790 ден. (45 евра) за ноќевање за двајца со појадок + користење на спа центарот (парна бања, сауна), паркинг како и дополнителни 20% попуст на услугата room service и на менито во ресторан „Викторија“ (седми по популарност синџир на ресторани)

kupi na popust
2790 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Класичен педикир за прекрасни стапала и блескаво чисти нокти! Искористете го попустот од 55% , платете само 270 денари и добијте целосна нега на Вашите нозе во салонот за убавина „Шмизличка“

kupi na popust
270 ден.
- 55 % попуст од 600 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Платете само 868 денари (14 евра) по лице за ноќевање со појадок и вечера + бесплатно користење на СПА (џакузи, парна бања, сауна) + бесплатен WIFI во Хотел „Nadejda“ - Банско! Искористете го попустот од 48% и имајте незаборавен одмор

kupi na popust
868 ден.
- 48 % попуст од 1674 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Платете само 744 денари (12 евра) по лице за ноќевање со појадок + бесплатно користење на СПА (џакузи, парна бања, сауна) + бесплатен WIFI во Хотел „Nadejda“ - Банско! Искористете го попустот од 48% и имајте незаборавен одмор

kupi na popust
744 ден.
- 48 % попуст од 1426 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

За 1500 ден. добивате 10 антицелулитни масажи + пилинг на тело за разбивање на целулитот и топење на масните наслаги. Искористете го попустот од 50% во салонот за убавина "Divine estetik"

kupi na popust
1500 ден.
- 50 % попуст од 3000 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Одлична понуда за сите припаднички на понежниот пол!  Платете само 490 денари за ехо преглед на дојки и искористете го попустот од 51% во гинеколошко акушерската ординација „Д-р Павле Кокорманов“

kupi na popust
490 ден.
- 51 % попуст од 1000 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Погрижете се за Вашето здравје и направете гинеколошки преглед со ултразвук за само 690 денари. Искористете го попустот од 51% во гинеколошко - акушерската ординација „Д-р Павле Кокорманов“

kupi na popust
690 ден.
- 51 % попуст од 1400 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Ноќевање на база полн пансион (доручек, ручек и вечера + ужинка) + бесплатно користење на СПА (сауна, топол внатрешен базен, парна бања) + бесплатен паркинг за само 992 ден. (16 евра) по лице. Искористете го попустот од 50% и посетете го прекрасниот Hotel „Four Leaf Clover“

kupi na popust
992 ден.
- 50 % попуст од 1984 ден.
Купи до 23.09.2014 17:00

Гозба за цело друштво! Одлична понуда за сите гурмани и гастрономи! Богат ордевер со мешана скара (плескавица, ребро, пилешки стек, домашен колбас, пилешки крилца,) + гарнир помфрит + дупла мешана салата за само 480 ден. Искористете го попустот од 56% и нагостете се во новоотворената Гостилница „ФЕЛА“!  

kupi na popust
480 ден.
- 61 % попуст од 1230 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Само 390 денари за миење со масажа на скалпот, третман за сува и оштетена коса „so pure“ и шишање! Искористете го попустот од 57% во „HAIR VIP STUDIO“

kupi na popust
390 ден.
- 57 % попуст од 900 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Луксузниот СПА хотел "Aspa vila & Spa" - Банско има задоволство да Ве покани да поминете прекрасни мигови во релаксација. Со купон од 300 ден. и доплата во хотелот 1728 ден. (28 евра) добивате 2 ноќевања за едно лице со појадок и вечера + бесплатно користење на надворешен минерален базен и џакузи. Искористете го попустот од 50% и уживајте во убавините на Банско и с. Бања

kupi na popust
300 ден.
- 50 % попуст од 4068 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Со масажа до подобро здравје! Само 2000 денари или 50% попуст за пакет од 10 медицински масажи во „Divine Estetik“

kupi na popust
2000 ден.
- 50 % попуст од 4000 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Маникир со хранлива крема, средување на кутикулите, обликување на ноктите, полирање, хранлива крема, маска за раце и лак по избор за само 170 ден. Искорисете го попустот од 66% во салон за убавина "Divine Estetik"

kupi na popust
170 ден.
- 66 % попуст од 500 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Решение за масна кожа, акни, проширени пори, лузни од акни и флеки! 50% попуст или 1000 ден. за 90 минутен третман (преглед од дерматолог, чистење со млеко и тоник, пилинг, озонотерапија, полимеризирана и монохроматска светлосна терапија, јонтофореза, дарсонвал и ласер терапија) во дерматовенеролошката ординација „DERMA SANA DERMIKA“

kupi na popust
1000 ден.
- 50 % попуст од 2000 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

500 ден. или 50% попуст на детален скрининг на бенките на цело тело со специјалистички преглед и снимање на една бенка со дигитална дермоскопија. Бидете во тек со состојбата на Вашата кожа и посетете ја дерматовенеролошката ординација „DERMA SANA DERMIKA“

kupi na popust
500 ден.
- 50 % попуст од 1000 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Спорт и забава за Вашите деца! Бамбини аикидо за деца на 75% попуст. Платете само 200 ден. за месечна членарина во аикидо клуб „ХОШИ“

kupi na popust
200 ден.
- 75 % попуст од 800 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Вежбајте аикидо со најдобрите во аикидо клуб „ХОШИ“. Совладајте ги техниките на оваа боречка вештина на 75% попуст и платете само 200 ден. за месечна членарина

kupi na popust
200 ден.
- 75 % попуст од 800 ден.
Купи до 23.09.2014 23:00

Најинвазивната метода за нехирушка липосукција овој пат ја добивате на 56% попуст! Платете 2 третмани липолиза за само 1500 ден. и одберете уште 2 третмани гратис. Салонот за убавина „SOLA FAKTOR“ Ви овозможува обликување на телото со најсовремена апаратура!

kupi na popust
1500 ден.
- 58 % попуст од 3600 ден.
Купи до 23.09.2014 23:00

Релакс масажа на цело тело за само 350 денари! Почувствувајте ги смирувачките ароми на маслото од лаванда, малина и сончоглед од Esensa mediterana и опуштете се. Искористете го попустот од 42 % кој Ви го нуди салонот за убавина „SOLA FAKTOR“ и уживајте!

kupi na popust
350 ден.
- 42 % попуст од 600 ден.
Купи до 23.09.2014 23:00

Освежителен третман за лице со производите на ESENSA MEDITERANA на 31% попуст. Чистење на лицето, пилинг, маска, масажа и крема според типот на кожата за само 450 ден. Вратете ја свежината на Вашето лице во салонот за убавина „SOLA FAKTOR“

kupi na popust
450 ден.
- 31 % попуст од 650 ден.
Купи до 23.09.2014 23:00

Овозможете им комплетен третман на Вашите стапала! Педикир со парафински третман, масажа на стапала и лакирање за само 390 денари. Искористете го попустот од 51% на оваа промотивна понуда во салонот за убавина „SOLA FAKTOR“

kupi na popust
390 ден.
- 51 % попуст од 800 ден.
Купи до 23.09.2014 23:00

Совршена формула за негувани дланки на 50% попуст! Маникир со парафински третман и лакирање  за само 350 денари. Не пропуштајте ја оваа понуда  во салонот за убавина „SOLA FAKTOR“ и имајте средени и нежни раце!

kupi na popust
350 ден.
- 50 % попуст од 700 ден.
Купи до 23.09.2014 23:00

ПРИМАМЛИВА ПОНУДА за мажи и жени! Комплетна депилација на цело тело со топол восок  за само 450 денари. Искористете го попустот од 44% во салонот за убавина „SOLA FAKTOR“ и имајте мазна и чиста кожа!

kupi na popust
450 ден.
- 44 % попуст од 800 ден.
Купи до 28.09.2014 00:00

Обетки во облик на детелинка со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Clover, боја Rose за неверојатно намалена цена од 670 ден. Бесплатна испорака!

wow
670 ден.
- 48 % попуст од 1280 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Свадбен пакет во ексклузивниот комплекс „Roger Pijano“! Со бесплатен купон добивате 35% попуст на свадбениот пакет + гратис возење со old timer + гратис прва брачна ноќ во најексклузивниот апартман во центарот на Скопје со панорамски лифт

kupi na popust
 Купон
Купи до 23.09.2014 17:00

Кажете им збогум на болките еднаш засекогаш! Ставете и крај на ДИСКУС ХЕРНИЈАТА со 10 комплетни третмани за целосно лекување (медицинска масажа, електротерапија, електроакопунктура, вежби, киропрактика, термотерапија, солукс ламба, 2 вендузи третмани) за само 3000 ден. Искористете го попустот од 25% во Центарот за физикална терапија и масажа „Здрав Живот - Релакс“! 

kupi na popust
3000 ден.
- 25 % попуст од 4000 ден.
Купи до 23.09.2014 17:00

Комплетна релакс масажа во времетраење од 60 минути со ароматични масла по избор, киропрактика и вулкански камења или вендузи за само 400 ден. Искористете го попустот од 50% и добијте комплетен третман и целосна релаксација во Центарот за физикална терапија и масажа „Здрав Живот - Релакс“! 

kupi na popust
400 ден.
- 50 % попуст од 800 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Вежбајте Mix Aerobic Extreme со најдобрите! 43% попуст или 800 ден. за месечна членарина (вторник, четврток и сабота од 17:00 до 18:00h) за Mix Aerobic Extreme интензивни тренинзи под раководство на повеќекратниот фитнес шампион, проф. Лазар Иванов

kupi na popust
800 ден.
- 43 % попуст од 1400 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Вежбајте Mix Aerobic Extreme со најдобрите! 43% попуст или 800 ден. за месечна членарина (вторник, четврток и сабота од 18:00 до 19:00h) за Mix Aerobic Extreme интензивни тренинзи под раководство на повеќекратниот фитнес шампион, проф. Лазар Иванов

kupi na popust
800 ден.
- 43 % попуст од 1400 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Вежбајте Mix Aerobic Extreme со најдобрите! 43% попуст или 800 ден. за месечна членарина (вторник, четврток и сабота од 19:00 до 20:00h) за Mix Aerobic Extreme интензивни тренинзи под раководство на повеќекратниот фитнес шампион, проф. Лазар Иванов

kupi na popust
800 ден.
- 43 % попуст од 1400 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Вежбајте Mix Aerobic Extreme со најдобрите! 43% попуст или 800 ден. за месечна членарина (понеделник, среда и петок од 18:00 до 19:00h) за Mix Aerobic Extreme интензивни тренинзи под раководство на повеќекратниот фитнес шампион, проф. Лазар Иванов

kupi na popust
800 ден.
- 43 % попуст од 1400 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Вежбајте Mix Aerobic Extreme со најдобрите! 43% попуст или 800 ден. за месечна членарина (понеделник, среда и петок од 19:00 до 20:00h) за Mix Aerobic Extreme интензивни тренинзи под раководство на повеќекратниот фитнес шампион, проф. Лазар Иванов

kupi na popust
800 ден.
- 43 % попуст од 1400 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Со купон од 30 ден. и доплата од само 170 ден. добивате масажа на грб, врат и раменици со масло по избор (лаванда, камилица, орхидеја, магнолија, јагода, орхидејаја, цреша, рузмарин или невен). Искористете го попустот од 50% и релаксирајте се во "Salt Cave"

kupi na popust
30 ден.
- 50 % попуст од 400 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

 3 третмани во солена соба "Salt Cave". Со купон од 30 ден. и доплата од само 170 ден. зајакнете го Вашиот имунитет и искористете го овој попуст од 83%

kupi na popust
30 ден.
- 83 % попуст од 1200 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Едночасовно опуштање и уживање со релакс масажа на цело тело во солена соба! Со купон од 100 ден. и доплата од 350 ден. добивате релакс масажа со масло по избор (лаванда, камилица, орхидеја, магнолија, јагода, орхидеја, цреша, рузмарин или невен). Искористете го попустот од 70% и релаксирајте се во "Salt Cave"

kupi na popust
100 ден.
- 70 % попуст од 1500 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Исфрлете ги токсините од Вашето тело! Со купон од 30 ден. и доплата од само 170 ден. добијте третман аква детоксикација. Искористете го овој неверојатен попуст од 50%  во солена соба "Salt Cave"

kupi na popust
30 ден.
- 50 % попуст од 400 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Опуштете го Вашето тело со 60 минутна релакс масажа со чоколадна или ментол арома за само 390 денари. Искористете го попустот од 66% и добијте гратис третман во солена соба во „Халомедика“

kupi na popust
390 ден.
- 66 % попуст од 1160 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Примамлива женска понуда за чиста, мека и сјајна кожа! 69% попуст или само 390 денари за депилација на цело тело со ладен восок + гратис третман во солена соба во „Халомедика“

kupi na popust
390 ден.
- 69 % попуст од 1260 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Пакет за обликување и затегнување на телото! Само 3300 денари за 20 третмани (5 кавитации, 5 лимфни дренажи, 5 стимулации и 5 антицелулитни масажи) за уништување на масните наслаги во подлабоките слоеви! Искористете го попустот од 70% во салонот за убавина „Edelweiss“

kupi na popust
3300 ден.
- 70 % попуст од 11000 ден.
Купи до 23.09.2014 23:00

„Winslow Infinity & Spa“ Ви нуди попуст од 61% и Ви овозможува ноќевање на база All inclusive + користење на загреан базен (28-29°C), лежалки, фитнес сала, сауна, парна бања, џакузи и Wi-fi за само 1178 ден. (19 евра) по лице. Уживајте ги благодетите кои Ви ги нуди хотелскиот комплекс со четири ѕвезди по промотивна цена!

kupi na popust
1178 ден.
- 61 % попуст од 3000 ден.
Купи до 21.09.2014 23:59

Опуштете се со шведска масажа на цело тело за само 290 ден. во студио „АЛТЕРНАТИВА“. Заборавете на стресот, ослободете се од болките и подобрете ја циркулацијата искористувајќи го попустот од 68%

kupi na popust
290 ден.
- 68 % попуст од 900 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Квантна анализа со скен на цело тело, изработка на минерално-витаминско-ензимски статус и совет за исхрана и суплементи за само 650 денари. Искористете го попустот од 78% и посетете го центарот за брза дијагноза и природно лекување „Одлично здравје“

kupi na popust
650 ден.
- 78 % попуст од 3000 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Двојно задоволство на 50% попуст! Тандем масажа на цело тело (грб, врат и раце) за двајца со ароматични масла за само 600 ден. во салонот за убавина "Urban Beauty"

kupi na popust
600 ден.
- 50 % попуст од 1200 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Вратете го природниот сјај и еластичноста на Вашата коса со најдобриот кератински третман на попуст од 40%. За 3000 денари имајте здрава и сјајна коса во салонот за убавина "Urban Beauty"

kupi na popust
3000 ден.
- 40 % попуст од 5000 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Есен во Охрид! Септември и октомври уживајте во убавиот амбиент на хотел ЛОВЕЦ**, искористете го попустот од 50% и платете само 800 ден. за ноќевање за двајца во апартман со вклучен појадок и добијте дополнителни 10% во ресторанот на хотелот

kupi na popust
800 ден.
- 50 % попуст од 1600 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Освежете го Вашето лице! 40 минутна деба лифтинг масажа на лице + лифтинг маска за само 290 денари! Искористете го попустот од 52% кој Ви го нуди салон за убавина „Lotos EM“

kupi na popust
290 ден.
- 52 % попуст од 600 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Понуда за мажи! За само 390 ден. добивате депилација на регија по избор (гради и стомак или само нозе). Искористете го попустот од 44% во салонот за убавина „Urban Beauty“

kupi na popust
390 ден.
- 44 % попуст од 700 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

63% попуст на пакет од 20 третмани за слабеење: 10 електро стимулации и 10 антицелулитни масажи за само 1500 ден. во студио за убавина "Urban Beauty". Имајте и вие здраво, витко и совршено обликувано тело

kupi na popust
1500 ден.
- 63 % попуст од 4000 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Решение за Вашите проблеми! 67% попуст или само 490 ден. за индивидуална советодавна психотераписка сеанса со времетраење од 90 минути во „Интернационалниот Гешталт институт на Македонија“

kupi na popust
490 ден.
- 67 % попуст од 1500 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Намалете ја потрошувачката на гориво за 15% и повеќе и придонесете за заштита на животната средина! 31% попуст или 1350 ден. за MagnoFuel - докажаниот германски уред (магнет) за намалена потрошувачка на гориво од „Дејо Ас Комерц“

kupi na popust
1350 ден.
- 31 % попуст од 1950 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Опуштете го Вашето тело и релкасирајте се со 40 минутна масажа на грб + вежби за дренажа за само 210 денари! Искористете го попустот од 53% во салонот за убавина „Lotos EM“

kupi na popust
210 ден.
- 53 % попуст од 450 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Курс по англиски јазик за конверзација и граматика за 1300 ден. Искористете го попустот од 57% во центар за преводи и курсеви за странски јазици "Момент Мал"

kupi na popust
1300 ден.
- 57 % попуст од 3000 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Индивидуални часови по англиски јазик за само 299 ден! Искористете го попустот од 50% во центар за преводи и курсеви за странски јазици "Момент Мал"

kupi na popust
299 ден.
- 50 % попуст од 600 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Совршено лице со IPL ласерски третман за само 990 ден. Трајно отстранување на несаканите влакна, дамки, лузни, акни или фотоподмладување на попуст од 67% во Институтот за убавина „Дермаестетика“

kupi na popust
990 ден.
- 67 % попуст од 3000 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Со купон од 0 ден. добивате 20% попуст за генерално чистење на мали и големи простории (станови, куќи, болници, амбуланти, ординации, фирми, канцеларии, дуќани, ресторани и сл.) од сервисот за хигиена и чистење „Екипа Атлантис“

kupi na popust
 Купон
Купи до 23.09.2014 23:59

Мазна и мека кожа на Вашите нозе за само 360 ден. Револуционерната Epil Smart безболна депилација со попуст од 40% во институтот за убавина „Дермаестетика“

kupi na popust
360 ден.
- 40 % попуст од 600 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

50 минутна деба масажа на трудници за само 350 денари изведена од професинален физиотерапефт! Подобрете ја функцијата на мускулите и циркулацијата и искористете го попустот од 50% во салонот за убавина „Lotos EM“

kupi na popust
350 ден.
- 50 % попуст од 700 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

Само 290 денари за 50 минутна релакс масажа на цело тело со ароматизирани масла од портокал, рузмарин или кокос во салон за убавина „Estetik Slim Studio“! Искористете го попустот од 71% и опуштете ги Вашето тело и ум

kupi na popust
290 ден.
- 71 % попуст од 1000 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Хит во светот! Најпрестижниот метод за подмладување - дракула методата на ексклузивен попуст од 33% во реномираниот салон „La Bellezza“. Платете 8000 ден. и дозволете си потполна регенерација и ревитализација на кожата со примена на епидермал growth factor

kupi na popust
8000 ден.
- 33 % попуст од 12000 ден.
Купи до 23.09.2014 23:59

За само 330 ден. добивате третман на лице за после сончање со ефект на длабока хидратација + масажа на лице, врат и деколте во салонот за убавина „Estetik Slim Studio“. Освежете го Вашето лице и искористете го попустот од 73%

kupi na popust
330 ден.
- 73 % попуст од 1200 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Искористете го попустот од 26 % за ZUMBA KINDER DANCE MIX! За само 590 денари добивате добра забава и позитивно расположение, дружење, многу јавни настапи во текот на цела година, и најважно правилно оформување на телото преку разни физички движења и трошење вишок калории во фитнес и аеробик студио „LIFE VITAL“

kupi na popust
590 ден.
- 26 % попуст од 800 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Искористете го попустот од 50% за првиот месец од обуката за емоционална писменост! За само 600 денари во Центар за обуки „ГРАВИТРОН“, ќе ги научите основите на емоционално писмената комуникација и емоционалниот стил.

kupi na popust
600 ден.
- 50 % попуст од 1200 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Искористете го попустот од 50% и платете само 500 денари за првата работилница од Тренинг по емоционална писменост наменет за психолози, педагози, дефектолози и социјални работници, како и студенти од истите области во центар за обуки „ГРАВИТРОН“

kupi na popust
500 ден.
- 50 % попуст од 1000 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Со мала работилница – до големи родители! Искористете го попустот 50% на првиот месец за работилница за родители! За само 500 денари добивате 4 работилници за родители од Центар за обуки „ГРАВИТРОН“

kupi na popust
500 ден.
- 50 % попуст од 1000 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Слабејте здраво, брзо и ефикасно со докажаната и најпопуларна светска метода за слабеење - криолиполиза во реномираниот салон „La Bellezza“! Неверојатни 75% попуст или само 1500 ден. за два третмани криолиполиза + два дополнителни третмани за слабеење по избор (LPG, кавитација, инверзна осмоза, антицелулитни масажи, радиофрекфенца, вакуум или лимфна дренажа во скафандер) или можност за уште еден третман криолиполиза

kupi na popust
1500 ден.
- 75 % попуст од 6000 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Септември и октомври уживајте во Охрид! Со купон од 100 ден. и доплата од 900 ден. во прекрасната Вила „РОЗЕ“ добивате 33% попуст на ноќевање за двајца во одлично опремен апартман

kupi na popust
100 ден.
- 33 % попуст од 1500 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Одлична можност Вашите најмлади да ја дознаат таинствената убавина на уметноста наречена балет! За само 800 денари добивате месечна чланарина за класичен балет. Искористете го попустот од 52% во најдоброто Балетско студио „ТУТУ“

kupi na popust
800 ден.
- 52 % попуст од 1650 ден.
Купи до 23.09.2014 23:00

Искористете го крајот на летото и посетето го Банско! Уживајте во чистиот планински воздух и престојувајте во „Winslow Infinity & SPA“ користејќи го попустот од 15% и за само 886 ден. (14 евра) по лице, добивате ноќевање со појадок + користење на базен, wi-fi и фитнес сала

kupi na popust
868 ден.
- 15 % попуст од 1019 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Guinot третман за интензивна хидратација и ревитализација на кожата! Направете го Hydradermie третманот во Дермабјути на 61% попуст за само 975 ден. и вратете ја свежината и сјајот на Вашето лице после жешкото летно сонце!

kupi na popust
975 ден.
- 61 % попуст од 2500 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Искористете ја оваа неодолива и примамлива понуда и ослободете се од стресот и напнатоста! За само 150 ден. добивате пилинг на грб со специјална пилинг крема. Дозволете си едно поинакво уживање во салонот за убавина „Шмизличка“

kupi na popust
150 ден.
- 50 % попуст од 300 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Уживање во парцијална релакс масажа на грб со ароматично масло од лаванда и еукалиптус за само 250 денари. Искористете ја неодоливата и примамлива понуда на 50% попуст во Фризерско козметички салон „Бриелла“

kupi na popust
250 ден.
- 50 % попуст од 500 ден.
Купи до 24.09.2014 00:00

Атрактивни сребрени обетки со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Wing, боја Silver Shade за само 1800 ден. Префинет, класичен и страствен кристал кој одговара на сечиј стил! Бесплатна испорака!

wow
1800 ден.
- 52 % попуст од 3720 ден.
Купи до 23.09.2014 00:00

Атрактивни сребрени обетки со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Wing, боја Crystal Clear за само 1800 ден. Префинет, класичен и страствен кристал кој одговара на сечиј стил! Бесплатна испорака!

wow
1800 ден.
- 52 % попуст од 3720 ден.
Купи до 23.09.2014 00:00

Атрактивни сребрени обетки со SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Wing, боја Aurora Borealis за само 1800 ден. Префинет, класичен и страствен кристал кој одговара на сечиј стил! Бесплатна испорака!

wow
1800 ден.
- 52 % попуст од 3720 ден.
Купи до 21.09.2014 23:59

Трајно отстранете го главниот причинител на Вашите здравствени проблеми! 58% попуст или 750 ден. за специјалистички преглед, консултација и релаксациона масажа на телото со акцент на првиот вратен прешлен - атласот во „Атлас Центар“

kupi na popust
750 ден.
- 58 % попуст од 1800 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Искористете го попустот од 47% и имајте совршено мазна и нежна кожа! Понуда која не смеете да ја пропуштите! Комплетна депилација (раце, нозе и интима) со ладен восок за само 480 ден. само во Салонот за убавина „Шмизличка“

kupi na popust
480 ден.
- 47 % попуст од 900 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Најдобра депилација на цело тело со топол восок за сјајна и мека кожа на Вашето тело! Искористете го неверојатниот попуст од 59% и за само 370 денари добивате депилација на раце, нозе и интима во салон за убавина „Шмизличка“

kupi na popust
370 ден.
- 59 % попуст од 900 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Најдобра нега на Вашите стапала! За само 200 ден. добивате третман педикир со пилинг, масажа со хранливо масло, обликување и лaкирање на 50% попуст во салонот за убавина "Divine Estetik“

kupi na popust
200 ден.
- 50 % попуст од 400 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

За нежни нозе и прекрасни нокти! За 400 ден. добивате педикир + гел лак на нозе во салонот за убавина "Divine Estetik". Искористете го попустот од 50% и имајте совршено негувани стапала

kupi na popust
400 ден.
- 50 % попуст од 800 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

За 450 ден. добивате третман на лице со регенерациска маска + масажа на лице. Пружете си релаксација и уживање, најдобра нега за Вашето лице  и искористете го попустот од 50% во салонот за убавина "Divine Estetik"

kupi na popust
450 ден.
- 50 % попуст од 900 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Со купон од 90 денари и доплата од 600 денари добивате НАЛИВНИ ГЕЛНИ нокти во боја + ГРАТИС декорација по Ваш избор. Искористете го попустот од 46% и имајте совршено средени нокти во студио за убавина „VIS VIVER NAIL ART“

kupi na popust
90 ден.
- 43 % попуст од 1200 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Искористете го попустот од 51% и имајте прекрасно средени нокти! Со купон од 90 денари и доплата од 500 денари добивате професионална изработка на наливни нокти во АКРИЛ техника French manicure (pink & white) + декорација по Ваш избор (Рачно цртање "One stroke", Циркони и најново декорација со “Фолија“ (златна, сребрена, тонирана...)) + премачкување на кутикули во студио за „VIS VIVER NAIL ART“

kupi na popust
90 ден.
- 51 % попуст од 1200 ден.
Купи до 22.09.2014 00:00

Романтична огрлица со SWAROVSKI ELEMENTS кристал модел Heart боја Indigo Blue за само 690 ден. Ограничени количини! Бесплатна испорака!

wow
690 ден.
- 56 % попуст од 1580 ден.
Купи до 23.09.2014 00:00

Од најновата летна колекција - SWAROVSKI ELEMENTS кристал во форма на морска ѕвезда - модел Starfish боја Aquamarine за само 790 ден. Бесплатна испорака.

wow
790 ден.
- 51 % попуст од 1620 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

60 ден. за 2 килограми кварцни кристали во боја со најразлична големина. Искористете го попустот од 50% во „Металотехника“ и декорирајте го екстериерот и ентериерот на Вашиот дом или работно место

kupi na popust
60 ден.
- 50 % попуст од 120 ден.
Купи до 21.09.2014 23:59

Релаксирајте се играјќи сквош во „SQUASH CENTRE“ - Кале! 47% попуст или само 450 ден. за термин за двајца со времетраење од 60 минути со вклучена опрема (рекети и топче)

kupi na popust
450 ден.
- 47 % попуст од 850 ден.
Купи до 21.09.2014 23:59

590 ден. за сервисирање и чистење на клима, целосна проверка и дезинфекција, промена на филтри + контрола на количината на фреонот на Вашата клима. Искористете го попустот од 51% во сервисот за клими „Д УНИМОНТ КЛИМА“

kupi na popust
590 ден.
- 51 % попуст од 1200 ден.
Купи до 23.09.2014 17:00

Со купон од 80 ден. и доплата од само 220 ден. добивате еден час индивидуална подготовка по англиски јазик за област и возраст која вам ви е потребна! М-р Јулија Крстевска ќе ви помогне на забавен и едукативен начин да ги совладате сите јазични препреки и бариери. Искористете го попустот од 50% и владејте со еден од најзборуваните јазици во светот! 

kupi na popust
80 ден.
- 50 % попуст од 600 ден.
Купи до 23.09.2014 17:00

Неверојатна можност за инвестирање во вашата иднина! Искористете го попустот од  50% , и со купон од 80 ден. и доплата од само 220 ден. добијте еден час подготовка за полагање на TOEFL, IELTS или ESL. M-р Јулија Крстевска ќе ви помогне да бидете чекор поблизу до вашата успешна кариера и да добиете еден од најпризнатите сертификати за познавање на англискиот јазик на најлесниот можен начин! 

kupi na popust
80 ден.
- 50 % попуст од 600 ден.
Купи до 21.09.2014 23:59

Ослободете се од несаканите влакна засекогаш! 74% попуст на ласерска епилација - потребата на современите мажи и жени! Платете само 1190 ден. за безболно и трајно отстранување на влакна со врвниот апарат Light Sheer Lumenis во „RES HUMANA“

kupi na popust
1190 ден.
- 74 % попуст од 4500 ден.
Купи до 21.09.2014 23:59

Медицински третман на лице (хемиски пилинг со препарати од марката Neostrata) + специјалистички дерматолошки преглед за само 990 ден. Искористете го попустот од 69% и посетете ја поликлиниката „RES HUMANA“

kupi na popust
990 ден.
- 69 % попуст од 3200 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Шатирање без оштетување на косата! Со купон од 100 ден. и доплата во салонот 1200 ден. добивате шатирање, маска, миење, шишање, фенирање и третман на косата со арганово масло. Искористе го попустот од 58% во салон за убавина "Сандра Ексклузив"

kupi na popust
100 ден.
- 58 % попуст од 3100 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Имајте убави нокти со неверојатен сјај! Искористете го попустот од 50% и добијте маникир, UV траен лак (силиконско лакирање) на Вашите природни нокти и гратис декорација за само 350 денари во козметичкото студио „ПИКОЛА КАРА“

kupi na popust
350 ден.
- 50 % попуст од 700 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Имајте убава, мазна, нежна и здрава кожа на целото тело! Искористете го попустот од 61% и за само 390 денари добијте пилинг на цело тело преку масажа по регии со масло со витамини и морски соли во козметичко студио „ПИКОЛА КАРА“

kupi na popust
390 ден.
- 61 % попуст од 1000 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 200 ден. добивате миење, масирање на скалп со шампон INSIGHT за регенерација на коренот, потикнување на повторен раст и обновување на изумрените ќелии, нанесување на ампула за ревитализација на влакното оштетено од сончевите зраци и хемиско третирање на косата (шатирање, фарбање) + фенирање или шишање. Искористете го попустот од 58% во салонот за убавина “Сандра Ексклузив“

kupi na popust
50 ден.
- 58 % попуст од 600 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Со купон од 100 ден. и доплата во салонот 600 ден. релаксирајте се со 40 минутна масажа на целото тело со чисто парафинско масло со етерични масла + освежителен третман за хидратација на лице во овие сончеви денови (пилинг, масажа и маска за потхранување збогатена со витаминот А и Е). Искористете го попустот од 53% во салонот за убавина “Сандра Ексклузив“

kupi na popust
100 ден.
- 53 % попуст од 1500 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Неверојатна понуда за Вашите нозе и стапала на 63% попуст! За само 350 денари добијте чоколаден педикир збогатен со ревитализирачка маска од чаино дрво, маска со Q10 или анти стрес маска, чоколадна масажа на Вашите стапала, лакирање + гратис маникир во козметичко студио „Пикола Кара“

kupi na popust
350 ден.
- 63 % попуст од 950 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Одлична понуда за најсреќниот ден во Вашиот живот на 50% попуст! За само 4600 денари добивате комплетно сликање (100 фотографии), фотосесија на младоженците, снимање во HD резолуција со целосна монтажа со најавна и одјавна шпица (еден комплет blu-ray и два комплета HD DVD), CD со сите фотографии од Вашата свеченост во фото студио „Дичо“

kupi na popust
4600 ден.
- 50 % попуст од 9200 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Оживејте ги Вашите спомени во современа технологија на 50% попуст! За само 125 денари добивате 1 час преснимување од VHS, VHS-C и мини DV касети на CD во Фото студио „ДИЧО“

kupi na popust
125 ден.
- 50 % попуст од 250 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Најдобриот третман за нега на коса во зависност од влакното со производи од реномирани брендови (WELLA, Schwarzkopf и Inebrya) + шишање, миење и фенирање на 40% попуст! За само 600 денари направете го најдоброто за Вашата коса во овие летни денови во Фризерско козметичко салон „Бриелла“

kupi na popust
600 ден.
- 40 % попуст од 1000 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Искористете го попустот од 33% и имајте нова боја, форма и ревитализирано влакно на Вашата коса! За само 1000 денари добивате фарбање со професионална фарба, шишање, миење со масажа, третман за коса со производи од реномирани брендови (WELLA, Schwarzkopf и Inebrya) и фенирање во Фризерско козметички салон „Бриелла“

kupi na popust
1000 ден.
- 33 % попуст од 1500 ден.
Купи до 21.09.2014 23:59

990 ден. за комплетен интернистички специјалистички преглед со дијагностика и лабораторија (ЕХО; ЕКГ, спирометрија + 11 лабораториски анализи). Искористете го попустот од 82% и погрижете се за Вашето здравје во поликлиниката „RES HUMANA“

kupi na popust
990 ден.
- 82 % попуст од 5400 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Блеснете со витка фигура и заводлива линија! Со купон од 100 ден. и доплата во салонот 1000 ден. добивате 63% на пакет третмани за слабеење (по избор) во салон за убавина "Сандра Ексклузив"

kupi na popust
100 ден.
- 63 % попуст од 3000 ден.
Купи до 27.09.2014 00:00

Сребрени обетки од најновата колекција пролет/лето 2015 на SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Raindrop, боја Light Silk за само 990 ден. Бесплатна испорака!

wow
990 ден.
- 61 % попуст од 2550 ден.
Купи до 27.09.2014 00:00

Сребрени обетки од најновата колекција пролет/лето 2015 на SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Raindrop, боја Tangerine за само 990 ден. Бесплатна испорака!

wow
990 ден.
- 61 % попуст од 2550 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Парафинско пакување за нозе на 81% попуст! Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 100 ден. добивате прекрасни стапала и блескаво чисти нокти. Искористете ја оваа неверојатна понуда што ви ја нуди салонот за убавина "Сандра Ексклузив" и имајте средени нозе

kupi na popust
50 ден.
- 81 % попуст од 800 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Примамлива женска понуда! Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 100 ден. денари добивате парафинско пакување (третман) на раце. Искористете го попустот од 75% во салонот за убавина "Сандра Ексклузив" и имајте убави и средени раце

kupi na popust
50 ден.
- 75 % попуст од 600 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Убави, квалитетни и препознатливи нокти на 50% попуст во салонот за убавина „Сандра Ексклузив“. Со купон од 50 ден. и доплата од 250 ден. добивате маникир + траен лак на Вашите природни нокти на раце со топ лак polish

kupi na popust
50 ден.
- 50 % попуст од 600 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

За нежни нозе и прекрасни нокти! Со купон од 50 ден. и доплата во салонот 250 ден. добивате гел лак на Вашите природни нокти на нозе со најквалитетниот топ лак polish. Искористете го попустот во салонот за убавина „Сандра Ексклузив“

kupi na popust
50 ден.
- 63 % попуст од 800 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Ослободете се од брчките со новиот апарат ЦАЦИ кој дава неверојатни и веднаш видливи резултати! Со купон од 100 ден. и доплата во салонот 1200 ден. добивате 4 третмани за подигање на тонусот на мускулатурата и пеглање на брчките. Искористете го попустот од 48% во салонот за убавина “Сандра Ексклузив“

kupi na popust
100 ден.
- 48 % попуст од 2500 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

67% попуст на аква детокс спа третман во салонот за убавина "Сандра Ексклузив". Со купон од 50 ден. и доплата во салонот само 150 ден. пружете си третман каков што навистина заслужувате!

kupi na popust
50 ден.
- 67 % попуст од 600 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Со купон од 50 ден. и доплата од само 200 ден. добивате релаксација во спа капсула со 9 функции за релаксација, регенерација, антистрес и слабеење во салон за убавина "Сандра Ексклузив". Искористете го попустот од 69% и почуствувајте го задоволството од оваа СПА капсула

kupi na popust
50 ден.
- 69 % попуст од 800 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Бесплатен преглед, утлразвучно чистење на забите во двете вилици, одстранување на забен камен, интердентално чистење со пескарење на забите и полирање до висок сјај и поправка на заб или промена на стара дотраена темна пломба за само 815 денари. Искористете го попустот од 66% и подарете си најубава насмевка ова лето со „Diamond S Dental“

kupi na popust
815 ден.
- 66 % попуст од 2400 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Безбедно и безболно белење на забите со професионални гелови на база на карбамид-пероксид на 63% попуст! За само 2775 денари добивате дијамантска блескава насмевка во Стоматолошко естетско студио „Diamond S Dental“

kupi na popust
2775 ден.
- 63 % попуст од 7500 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Со купон од 50 ден. и доплата во салонот само 400 ден. добивате наливни гелни нокти со боја и декорација по избор. Искористете го попустот од 44% во салонот за убавина "Сандра Ексклузив"

kupi na popust
50 ден.
- 44 % попуст од 800 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Бидете постојано во тек со модните трендови и истакнете ја својата убавина! Со купон од 50 ден. и доплата во салонот само 550 ден. добивате миење, фенирање, маска за ревитализација на косата и шатирање во фолија. Искористете го попустот од 50% во салонот за убавина "Сандра Ексклузив"

kupi na popust
50 ден.
- 50 % попуст од 1200 ден.
Купи до 21.09.2014 23:59

Продолжете го векот на Вашите заби! Со купон од само 50 денари добивате 50% попуст во стом. ординација „СМАЈЛИ ДЕНТ“ за промена на Вашите стари амалгамски (сиви) и бели пломби со нови пломби по Ваш избор

kupi na popust
50 ден.
Купи до 21.09.2014 23:59

Блескава насмевка и здрави заби за само 290 ден. 76% попуст на чистење забен камен со ултразвук, чистење субгингивални конкременти, парадонтални џебови, отстранување наслаги, полирање до висок сјај, импрегнација со флуор паста, преглед и план за идно лекување + дополнителен попуст од 15% на протетиката во „СМАЈЛИ ДЕНТ“

kupi na popust
290 ден.
- 76 % попуст од 1200 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Организирана планинарска тура во Tatri (Полска) со локален професионален водич во планина и разглед на Закопане и Будимпешта! Искористете го попустот од 20% и платете само 7999 ден. во туристичка агенција “Скобул“ и добијте превоз + сместување во фамилијарен хотел во Бјал Дунајец на база 3 полупансиона

kupi na popust
 Купон
- 20 % попуст од 9999 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Нека Вашите нокти блеснат во висок сјај и имаат совршен изглед на попуст од 46%! За само 490 денари добивате гел во боја и налевање на Вашите природни нокти на раце + декорација по Ваш избор во салонот за убавина „Шмизличка“

kupi na popust
490 ден.
- 46 % попуст од 900 ден.
Купи до 23.09.2014 00:00

Од најновата летна колекција - SWAROVSKI ELEMENTS кристал во форма на морска ѕвезда - модел Starfish боја Aurora Borealis за само 790 ден. Бесплатна испорака.

wow
790 ден.
- 51 % попуст од 1620 ден.
Купи до 23.09.2014 23:00

Сакате да го посетите концертот на Ил Диво и се грижите за Вашето сместување? Хостел „Trip & Sleep“ Ви овозможува со купон од само 120 денари и соодветна доплата директно на рецепција да платите за едно ноќевање и да добиете уште едно гратис. Искористете го промотивниот попуст од 50% и уживајте во строгиот центар на Белград!

kupi na popust
120 ден.
Купи до 23.09.2014 23:00

Летување на планина е здрав извор на енергија! Хотел "Ida" во Банско Ви нуди релаксирачко и опуштено ноќевање со појадок + бесплатно користење на сауна, фитнес и базен со хидромасажа, за само 690 денари по лице. Искористете го попустот од 12% при крајот на летото и дишете чист планински воздух!

kupi na popust
690 ден.
- 12 % попуст од 786 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Бидете привлечна и заводлива! Со купон од 100 ден. и доплата во салонот од 600 ден. добивате свечена шминка и фризура. Искористете го попустот од 59% во салонот за убавина "Сандра Ексклузив" и истакнете ја Вашата убавина

kupi na popust
100 ден.
- 59 % попуст од 1700 ден.
Купи до 26.09.2014 00:00

Детски сребрен прстен Hello Kitty од познатиот Италијански бренд Lucky Kids за само 1350 ден. Бесплатна испорака. Ограничени количини!

wow
1350 ден.
- 29 % попуст од 1890 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Искористете го попустот од 50% за сосема нов и поубав изглед на Вашата коса! Со купон од 50 денари и доплата од само 350 денари добивате фарбање со професионална италијанска фарба за коса, миење и фенирање во салонот за убавина „Сандра Ексклузив“

kupi na popust
50 ден.
- 50 % попуст од 800 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

За само 99 ден. добивате соларни светилки (иноксни) кои се идеални за осветлување на двор,патека,приод. Искористете го попустот од 50% во “Дурис“

kupi na popust
99 ден.
- 50 % попуст од 199 ден.
Купи до 24.09.2014 00:00

Долги висечки обетки од сребро со италијански дизајн и SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Rivoli Xilion боја light Colorado Topaz само 1240 ден. Бесплатна испорака!

wow
1240 ден.
- 51 % попуст од 2520 ден.
Купи до 23.09.2014 00:00

Екстравагантни обетки од сребро и впечатливи SWAROVSKI ELEMENTS кристали, модел Teardrop боја Crystal Clear само 1290 ден. Бесплатна испорака!

wow
1290 ден.
- 50 % попуст од 2580 ден.
Купи до 22.09.2014 17:00

Искористете го попустот од 48% и одморете се во прекрасниот хотел „Мountain Paradise by the Walnut trees“ Банско! Добивате ноќевање за едно лице на база All Inclusive+бесплатно користење на базен и спа центар за само 1023 ден (16,5 евра). Пружете си себеси вистинско уживање и посетете го Банско и во овој период од годината!

kupi na popust
1023 ден.
- 48 % попуст од 1984 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

360 ден. за промена на вашите пневматици + ефикасно и брзо балансирање. Погрижете се за Вашето возило и искористете го попустот од 70% во авто сервис „Мешко“ - Скопје

kupi na popust
360 ден.
- 70 % попуст од 1200 ден.
Купи до 22.09.2014 23:59

Одморете се на падините на Пирин планина! За само 2170 ден. (35 евра) добивате ноќевање за 2 лица во луксузен апартман со вклучен појадок и вечера + бесплатно користење на Спа центар, фитнес сала, еден час на спортските терени, интернет и паркинг во „Bansko Royal towers“. Искористете го попустот од 35% и уживајте во убавините на Банско

kupi na popust
2170 ден.
- 35 % попуст од 3348 ден.
Купи до 24.09.2014 00:00

Секоја сабота, Шопинг во Солун за само 650 денари!

sakam popust
650 ден.
- 19 % попуст од 800 ден.

Кликни Like

Поддржи не !
like us